NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai kilo vieną kartą

Liepos 11–17 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių.
Liepos 13 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai atpažino ir palydėjo tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros iš Kaliningrado srities į žemyninę Rusijos Federacijos dalį skridusius Rusijos Federacijos karinį transporto orlaivį Tu-134 ir du naikintuvus Su-27. Skrydžio metu transporto orlaivis palaikė radijo ryšį su skrydžio valdymo centrais, buvo įjungęs radiolokacinį atsakiklį, pateikęs skrydžio planą. Jį lydėję naikintuvai nepalaikė ryšio su skrydžio valdymo centrais, nebuvo įsijungę radiolokacinių atsakiklių ir skrido be iš anksto pateikto skrydžio plano.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close