Prienų globos namai turi naują vadovę

Liepos 18 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas Prienų globos namų gyventojams ir darbuotojams pristatė naująją įstaigos direktorę Ingą Barkauskienę, kuri laimėjo Prienų r. savivaldybės skelbtą konkursą. Meras, pristatydamas Ingą Barkauskienę, įstaigos darbuotojus ir gyventojus kvietė palaikyti naująją direktorę, bendrauti, siekti susiklausymo ir bendradarbiavimo, kartu buriant įstaigos bendruomenę. Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja E. Sadauskienė naujajai vadovei palinkėjo sėkmės ir darnos darbe. Po susitikimo visi apžiūrėjo Prienų globos namų teritoriją, pastatus ir gyvenamąsias patalpas.

 

Prienų r. savivaldybės informacija

 globos_namai160718

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close