Birštono seniūnijos sporto žaidynėse perduotas olimpinis žiedas

Liepos 1 dieną Nemajūnų sporto aikštyne vyko Birštono seniūnijos 10-osios sporto žaidynės. Jose jėgas įvairiose sporto šakose išbandė šios seniūnijos jaunieji sportininkai.

Į renginį atvyko ir Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, Birštono seniūnijos seniūnas Jonas Kederys, Kauno miesto mero pavaduotojas Vasilijus Popovas, Kauno regiono plėtros agentūros direktorė Lina Misiukevičienė, Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys

Susirinkusius seniūnijos sportininkus pasveikino Birštono savivaldybės mero pavaduotojas V. Kederys, taip pat svečiai L. Misiukevičienė ir V. Popovas. Jie priminė, kad šiuo metu vyksta projektas „Kauno regiono olimpinis žiedas – judėkime kartu“ ir oficialiai paskelbė, kad liepa – fizinio aktyvumo mėnuo Birštone, o Kauno mero pavaduotojas V. Popovas projekto simbolį – olimpinį žiedą perdavė Birštono savivaldybės mero pavaduotojui Vytui Kederiui.

Krepšinio varžybose 3×3 dalyvavo 6 komandos. Jaunimo grupėje – 2.

Jaunimo grupėje (18 metų ir jaunesni) pirmą vietą laimėjo trejetukas ,,Tarybinis“, kuriame žaidė Augustinas Butkus, Vakaris Diškevičius, Tomas Lazauskas, Rokas Zdanavičius, antroje vietoje liko ,,Broliai“ .

Vyrų grupėje (18 metų ir vyresni) dalyvavo 4 komandos:

Pirmą vietą užėmė ,,Nemajūnai“– Tadas Bertaška, Mantas Lankevičius, Arūnas Kazlauskas, Benas Žukauskas (12:7, 9:5, 27:15). Antrą vietą laimėjo „Birštono vienkiemis“, o trečią – „Nemakliūnai“.

Futbolo varžybose 8×8 nugalėjo „Birštono vienkiemio“ komanda, rezultatu 5:0 įveikusi „Nemajūnų“ komandą.

Nemažai dėmesio sulaukė smiginis, kuriame rankos miklumą ir akies taiklumą išbandė 6 moterys ir 7 vyrai.

Moterų grupėje laimėtoja tapo Silvija Džervutė (403 tšk.), antra buvo Aida Galinytė (347 tšk.) ir trečioje vietoje liko Irena Šliaužienė, surinkusi 323 taškus.

Iš vyrų taikliausiais metimais pasižymėjo Kevinas Mazūronis (414 tšk.), antrą vietą laimėjo Liudas Bagdonas (411 tšk.) ir trečioji prizinė vieta atiteko Tadui Bertaškai, surinkusiam 355 taškus.

Pasirodė, kad sudėtingiausia rungtis buvo pasagos mėtymas. Šioje rungtyje geriausiai sekėsi moterims, kurios ir užėmė prizines vietas:
1 vieta – Silvija Džervutė (44 tšk.);
2 vieta – Aida Galinytė (32 tšk.);
3 vieta – Irena Šliaužienė (30 tšk.).

Kaip ir daugelis rimtų renginių, Birštono seniūnijos sportinės žaidynės pasibaigė virvės traukimo rungtimi.

Stipriausia buvo ,,Nemajūnų I“ komanda: Tadas Bertaška, Aurimas Kazlauskas, Mantas Laukevičius, Arnoldas Mielaika, Benas Žukauskas. Antroje vietoje liko „Nemajūnų II“, o trečioje – „Vienkiemio“ komandos.
Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti apdovanojimai – medaliai ir prizai.

 _MG_5113

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close