Seniūnijos sportinėse žaidynėse

Praėjusį šeštadienį gimnazijos stadione vyko seniūnijos sportinės žaidynės, kurias organizavo Birštono sporto centras.

Sportinių renginių programoje buvo šios rungtys: mini futbolas 5×5, šachmatai, šaškės, stalo tenisas, krepšinis 3×3, šiaurietiškas ėjimas ir parko tinklinis.

Anksčiausiai prie lentų susėdo šachmatų ir šaškių mėgėjai, gimnazijos sporto salėje pradėjo kaukšėti teniso kamuoliukai, o po stadiono aikštę pasklido jaunieji futbolininkai.

Po ilgokai trukusių kovų buvo išaiškintos stipriausios komandos ir nugalėtojai. Šaškių ir šachmatų varžybose užtikrintai pirmąją vietą iškovojo „Vienkiemio“ komanda, kurioje žaidė Danutė Urbanavičiūtė, Vytautas Gusas ir Paulius Černevičius. Antrąją vietą užėmė „Gimnazijos I-oji“ komanda, o trečiąją – „Gimnazijos II-oji“.

Futbolą vaikų ir jaunimo grupėje geriausiai sekėsi žaisti ir laimėti pirmąją vietą „Adidui“, antroji vieta atiteko „Velnių“ ekipai, o trečioji – „Rikošetui“. Vyrų grupėje pirmąją vietą laimėjo „Miesto“ komanda, o antrąją – „Versmės“.

Krepšinį žaidė 4 komandos po 3 žaidėjus. Pirmąją vietą laimėjo „Starteris“, antrąją – „Armatūra“, trečiąją – „Tornadas“, o ketvirtoje vietoje liko „Komanda A“.

Žiedų mėtymo rungtyje taikliausias buvo Evaldas Daukševičius, antroji vieta atiteko Tadui Bertaškai, trečioji – Algiui Eidukui.

Šiaurietiško ėjimo rungtį, pirmoji įveikusi1000 metrųatstumą, laimėjo Laura Makštutienė, antroji buvo Teresė Murauskaitė.

Moterų grupėje stalo teniso varžybose pirmąją vietą laimėjo Audronė Šidiškienė, antrąją – Angelė Žiūraitienė. Vyrų grupėje po įtemptų setų pirmąją vietą iškovojo Feliksas Suchockas, antrąją – Adomas Vaitkevičius, trečiąją – Jurgis Janulis, o Rimvydas Radvila liko ketvirtas.

Tinklinio aikštelėje nugalėtoja tapo komanda „Nereikia“, kurioje žaidė Nerijus Verseckas, Mantas Seilius ir Martynas Vaitkevičius.

Apdovanojimus įteikė Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys ir varžybų teisėjai Jonas ir Povilas Juozaičiai.

Stasės Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close