Jaunieji šauliai dalyvavo fotokonkurse

Birštono gimnazijos jaunieji šauliai su mokytoja Nijole Juozaitiene dalyvavo 12-ajame Tado Dambrausko fotokonkurse ,,Lietuvos kariuomenė fotografijoje“. Kasmet konkurso nugalėtojai pristatomi skirtingose vietose. Šiemet apdovanojimai vyko Valdovų rūmuose, dalyvaujant krašto apsaugos ministrui Juozui Olekai ir kitiems garbingiems svečiams.

Konkurse dalyvavo daugiau nei 55 dalyviai – profesionalai ir fotografai mėgėjai, kurie pateikė per 600 nuotraukų.

Kiekviena nuotrauka nėra tik nuotrauka. Ji pasakoja atskirą istoriją. Buvo labai smagu pamatyti kokių įdomių nuotraukų padarę kiti. Nugalėtojais netapome, bet gavome malonių suvenyrų, Visiems labai patiko ir ekskursija po Valdovų rūmus. Taip pat aplankėme Orientalistikos parodą Radvilų rūmuose, pasivaikščiojome sostinės gatvėmis.

Birštono gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio narė E. Matulevičiūtė

 100_7232

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close