Apdovanoti „Kalėdų žvaigždės“ 2012 nominantai

Ketvirtus metus iš eilės vykdomo projekto „Kalėdų žvaigždė“ organizatoriai konkurso dalyvius, mokytojus ir rėmėjus sausio 25 d. sukvietė į Prienų rajono savivaldybės mažojoje salėje vykusią laureatų apdovanojimo šventę.

Apdovanojimų ceremonija buvo planuota per Prienų bendruomenės Padėkos dieną. Deja, organizatorių užmojus pakoregavo mieste paskelbta gripo epidemija, dėl kurios Padėkos diena neįvyko. Tačiau pagerbti ir pasveikinti konkurso dalyvius norėjosi nelaukiant pavasario, kai į didesnę šventę sukvies Prienų bendruomenės 10-mečio jubiliejus.

Simboliška, kad sausio 25-oji sutapo su šv. Pauliaus, apaštalo, keliavusio į miestus ir būrusio bendruomenes, diena.

– Šiandien šv. Paulius yra ir mūsų tarpe, kad stiprintų mūsų bendruomenę, – sveikindama susirinkusius konkurso dalyvius ir svečius sakė Prienų bendruomenės pirmininkė Auksė Grižaitė.

„Kalėdų žvaigždė“ – vienas iš bendruomeniškumo projektų, kasmet vykstančių Prienuose, sulaukiančių didelio moralinio ir dvasinio palaikymo bei kuriančių, dainuojančių ir muzikuojančių jaunosios kartos atstovų paskatinimo. Padėkos už bendruomeniškumą, kultūrinių vertybių puoselėjimą ir paramą konkursui „Kalėdų žvaigždė“ 2012 buvo skirtos Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios vikarui J. Jonuškai, merui V. Bujanauskui, administracijos direktoriui A. Marcinkevičiui, konkurso globėjai ir vienai iš šiųmetinio konkurso organizatorių vicemerei L. Jakinevičienei, Seimo nariui V. Kamblevičiui, Tarybos narei R. Keturakienei, F. Earle, G. Garmui, Dž. J. Aksenavičiui, G. Meškauskienei, L. ir A. Leimonams. Padėkos įteiktos ir mokinius konkursui ruošusiems vadovams: R. Liutvynskienei, L. Stakauskaitei, R. Pikalavičienei, L. Suchorukovienei.

Prienų rajono savivaldybės ir administracijos vadovai linkėjo organizatoriams ir toliau puoselėti konkurso idėjas, būti pavyzdžiu kitoms bendruomenėms ir megzti kūrybingos partnerystės ryšius. Mero pavaduotoja L. Jakinevičienė teigė, kad šio konkurso, kurį įkvėpė mokytoja ir Šileikų labdaros ir paramos fondo atstovė L. Šileikienė, idėja svarbi visiems: dalyviams, kurie galbūt atranda jame muzikinį pašaukimą ir patiki savo jėgomis, vadovams, kurie patiki konkurso svarba ir prasme ir įdeda daug pastangų, paskatindami talentingus vaikus atsiskleisti, parodyti savo gebėjimus.

–  Tai tarsi bendruomeniškumo sambūris, kuriame visi svarbūs: ir organizatoriai, ir rėmėjai, ir vadovai, – sakė vicemerė, pasidžiaugusi, kad „Kalėdų žvaigždė“ negęsta ir kasmet atranda vis naujas žvaigždutes.

Tradiciniu tapusio konkurso laureatų prizinį fondą – 1000 Lt – įsteigė Šileikų geros valios labdaros ir paramos fondas. Jo atstovė Laima Šileikienė įteikė padėkas ir prizus pagrindinių vietų laimėtojams. Už muzikinį atviruką bendruomenei „Aleliuja“ padėka ir 500 Lt premija įteikta 1-osios vietos laimėtojui Vytautui Trakymui, padėkos ir 300 Lt premija – 2-osios vietos laimėtojams – „Ąžuolo“ progimnazijos solistui Lukui  Bartuliui bei duetui: Godai Lukoševičiūtei ir Mintarei Bartulytei (vad. R. Pikalavičienė), 3-ioji vieta, padėkos ir 200 Lt prizas – „Ąžuolo“ progimnazijos Nemuno pradinio ugdymo skyriaus ansambliui: solistui Lukui Barkauskui ir pritariamojo vokalo dainininkėms Paulinai Šaltytei bei Viktorijai Siniavskytei (vad. L. Suchorukovienė).

Konkurso „Kalėdų žvaigždė 2012“ nominantams piniginius prizus įsteigė ir rėmėjai. Už prasmingas gėrio paieškas, vienas kito auginimą bendruomenėje ir aktyvią projektinę veiklą Seimo nario V. Kamblevičius Trijų karalių prizas buvo įteiktas Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centrui ir savanorių centrui. Už atsakingai puoselėjamą darnią mažąją bendruomenę, kūrybines iniciatyvas ir aktyvią kultūrinę veiklą konkurso globėjos L. Jakinevičienės piniginiai prizai įteikti R. Liutvynskienės ir L. Stakauskaitės vadovaujamai Meninio lavinimo studijai, visai šios studijos bendruomenei. Prienų bendruomenės pirmininkės A. Grižaitės specialusis prizas atiteko „Revuonos“ vidurinės mokyklos ansambliui, o UAB „MEDICA KLINIKA“ prizas įteiktas Birštono vienkiemio darželio-mokyklos ansambliui (vad. L. Stakauskaitė).

– Kiekvieną kartą, kai esu pakviečiama į Prienų bendruomenės renginius, jaučiu ypatingą laimę, nes žinau, kad laukia susitikimas su labai darbščiais, kūrybingais ir sumaniais žmonėmis. Vienas iš mūsų bendrų renginių – „Kalėdų žvaigždė“ – ypatingas tuo, kad tai yra bendruomeniškumo ir mūsų vienybės pavyzdys. Kiekvienas po dalelę suneša į bendrą skrynią, iš kurios vėliau mes daliname, galime visus pagerbti ir visiems nuoširdžiai padėkoti, – sakė Šileikų geros valios labdaros ir paramos fondo atstovė L. Šileikienė.

Konkurso idėjos ir organizavimo autorystę ji nuoširdžiai norėjo pasidalinti su buvusia Prienų bendruomenės pirmininke, mero pavaduotoja L. Jakinevičiene.

–  Be jos gebėjimų kurti idėjas, telkti bendruomenę bei kitų žmogiškųjų savybių viena nesugebėčiau įgyvendinti sumanymų, – teigė L. Šileikienė, įteikusi konkurso globėjai kuklią dėkingumo dovaną.

Konkurso „Kalėdų žvaigždė“ 2012 laureatų ir nominantų apdovanojimo šventę daina pradėjo ir užbaigė konkurso nugalėtojas V. Trakymas. Vėliau visi bendravo prie arbatos puodelio ir Prienų bendruomenės narės A. Garmuvienės dovanoto saldaus vaišių stalo.

Roma Sinkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close