„Neatskirk dangaus nuo žemės, nes ji yra dangaus pratęsimas…“ (pagal Šv. Raštą)

Gražią gegužės dieną Birštono gimnazijos 4a klasės mokiniai kartu su mokytoja ir tėveliais buvo išvykę į Anykščių kraštą.

 Garsusis lajų takas ( autorius Arvydas Gudelis), kurį statė net 5 metus ir kuris kainavo 2,5mln. eurų padarė nepakartojamą įspūdį. Ne veltui jis tapo didžiausiu turistiniu traukos objektu Lietuvoje.

Visi darniai mėginome pastumti didįjį Puntuką, bet nepavyko. Puikiai sekėsi pamoka Šeimyniškėlių piliakalnyje. Visi turėjome progą išbandyti rankos taiklumą šaudant su lankais. Lankėme Laimės Žiburį, kur palaidotas Jonas Biliūnas. Rogučių trasoje gavome nemažą dozę adrenalino.

Ilgam įsimins susitikimas su siauruko stoties viršininku. Ten būdami sužinojome įdomių dalykų ir apie Birštoną. Mums perskaitė raštą, kas labai seniai Birštone turėjo telefonus ir kokie buvo jų numeriai. O vilų gausumas… Jų pavadinimų gražumas… Belieka tik pasvajoti…

Tėvelių, mokinių ir mokytojos ryšys šioje išvykoje dar labiau sustiprėjo. Esu dėkinga savo ketvirtokams, jų tėveliams už visus keturis kartu praleistus mokslo metus.

Mokytoja R. Malinauskienė

012

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close