Pievos nuklotos geltonais pienių kilimais. Jos kviečia svajoti ir kurti.

Trečiadienio popietę Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos aktų salėje vyko mokinių kūrybos skaitymai „Žodis pienių pievelėj“.

Renginį vedė jo sumanytoja lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Mieliauskienė. Pasak mokytojos, gimnazijoje yra nemažai kuriančių mokinių ir dažnai jie lieka nepastebėti ar išgirsti, nebent tik konkursuose. Tad tokie renginiai suteikia galimybę jauniesiems kūrėjams atsiskleisti savo aplinkoje, o kitiems išgirsti ir pasigėrėti gražiu draugų žodžiu.

Popietėje mokiniai skaitė eiles, miniatiūras, pasakas ir noveles. Geriausi gimnazijos skaitovai deklamavo eiles. Žiūrovai turėjo galimybę ir smagiai pasijuokti, ir susimąstyti. Renginį paįvairino švelnūs fleitos garsai.

Žodžiai, ištarti „Pienių pievelėje“, palietė ne vieno širdį. Ši popietė kiekvienam dalyviui ar žiūrovui padovanojo kelias minutes tikro ir nesumeluoto širdies skambesio.

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokytoja Eglė Keturakienė

 101_7931

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close