Jūrmaloje vyks plačiausio masto Europos paplūdimio tinklinio čempionatas Baltijos šalyse

              Kurortiniame Latvijos mieste Jūrmaloje šiemet vyks didžiausias iki šiol Baltijos šalyse vykęs paplūdimio tinklinio renginys2016 CEV Eiropos paplūdimio tinklinio čempionatas Jūrmala Masters, kuris tęsis nuo rugsėjo 1 iki 4 d. paplūdimio tinklinio centre, Jūrmalos paplūdimyje. Turnyre dalyvaus pirmaujantys Europos tinklinio žaidėjai ne tik vyrų, bet ir moterų grupėse.

              Pagrindiniame Jūrmala Masters turnyre varžysis 16 geriausių Europos vyrų ir 16 moterų komandų, o 16 paplūdimio tinklinio porų turės galimybę startuoti kvalifikaciniame turnyre. Čempionate dalyvaus ir dėl bendro prizinio fondo 50 000 eurų – šiemet varžysis perspektyviausios Latvijos jaunosios tinklininkės 2015 m. Europos U18 čempionės Tina Graudinia (Tīna Graudiņa) ir Paula Nečiporuka (Ņečiporuka) bei Latvijoje pirmaujantys vyrai žaidėjai, vieni iš stipriausių pasaulio paplūdimio tinklininkų, Aleksandaras Samoilovas (Aleksandrs Samoilovs) ir Janis Šmedinis (Jānis Šmēdiņš).

              Turnyrui bus pastatytas paplūdimio tinklinio stadionas, kuriame tilps 2 800 žiūrovų, atsižvelgus į 2015 m. vykusio Pasaulio čempionato ir šių metų Olimpinį stadioną Rio de Žaneiro Kopakabanos paplūdimyje.

              Europos Tinklinio konfederacijos paplūdimio tinklinio varžybos Jūrmaloje organizuojamos jau trečius metus, kasmet Jūrmaloje vyksta vis aukštesnio lygio rungtynės. Kitąmet čia tikimasi surengti Europos čempionato finalą. Tarptautiniu mastu sėkmingai organizavus paplūdimio tinklinio čempionatą, 2014 m. Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Satellite turnyrą, pernai skirtą CEV Masters stipriausioms Europos paplūdimio tinklinio vyrų poroms, o šiais metais CEV Masters abiejų lyčių varžyboms, Jūrmalos miestas sustiprino savo pozicijas Europos paplūdimio tinklinio didmiesčių žemėlapyje.

              Vienas iš pasaulio paplūdimio tinklinio lyderių Aleksandras Samoilovas, kuris paplūdimio tinklininko įgūdžių įgijo žaisdamas būtent Jūrmalos smėlyje, sako: Dalyvaujant tarptautinėse paplūdimio tinklinio šventėse savam Jūrmalos mieste, apima ypatingos emocijos, nes savo žaidimu norime pradžiuginti ir Baltijos paplūdimio tinklinio draugus, ir Jūrmalos svečius.

          2016 CEV Europos paplūdimio tinklinio čempionatas Jūrmala Masters vyks nuo rugsėjo 1 iki 4 d. Jūrmalos paplūdimio centre Majuoruose. Šis CEV Europas čempionatas moterų ir vyrų poroms bus aukštesnio lygio turnyras, palyginti su pernai vykusiomis varžybomis, ir tai bus svarbus iššūkis Latvijai prieš 2017 m. Jūrmaloje numatomą Europos čempionato finalą. Šių metų čempionatui Jūrmalos paplūdimio centre bus įrengtos šešios paplūdimio tinklinio aikštelės keturios bus skirtos žaidimams, o dviapšilimui.

              Jūrmala Masters įtrauktas į Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) 2016 m. oficialų paplūdimio tinklinio kalendorių ir tarptautinę turnyrų sistemą.

IMG_6703-4

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close