Moksleivių smalsumą užkariauja bėgdamas (GALERIJA)

Gegužės 17 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje lankėsi aplink Lietuvą bėgantis ir 20 mokyklų planuojantis aplankyti viešosios įstaigos „Sėkmės mokykla“ direktorius Nerijus Buivydas.

Socialinės akcijos – 20 maratonų per 20 dienų bėgimo „Už laimingesnius vaikus mokyklose“ – sumanytojas N. Buivydas kasdien įveikia maratonui (42 km 195 m) lygią distanciją, kurios metu aplanko pakeliui jo numatytame maršrute esančią mokyklą. Keliaudamas iš Marijampolės pro Prienų rajoną, jis pasirinko Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą. Prie Prienų miesto ribos N. Buivydą pasitikę „Revuonos“ moksleiviai likusį atstumą iki mokyklos įveikė kartu su sportininku. Kartu su juo Prienus pasiekė ir ultramaratoninkas Aidas Ardzijauskas.

„Ar buvo sunku?“ Tokį pirmąjį klausimą Prienus pasiekusiam Nerijui uždavė moksleiviai, o bėgikas atsakė juoku. Tiesa, pripažino, kad netoli Prienų, išsieikvojus angliavandeniams, iš tikrųjų sveikata sušlubavo. Tačiau įprastas sunkumas buvo greitai įveiktas ir Prienai pasiekti sėkmingai.

Atbėgęs į mokyklą sportininkas prisijungė prie moksleivių aktų salėje, kurioje užvirė diskusija apie demokratišką mokyklą.

Kitą dieną Nerijus pasuko Kauno link, o jį palydėjo Prienų „Žiburio“ gimnazijos bėgikai.

DSC_5380

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close