Kaune atvertas perkeltas Karinių oro pajėgų II-asis Paieškos ir gelbėjimo tarnybos postas (GALERIJA)

Penktadienio popietę Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome atvertas iš Aukštosios Fredos atkeltas, naujai įrengtas Karinių oro pajėgų II-asis Paieškos ir gelbėjimo tarnybos postas.

Posto perdavimo ceremonijoje dalyvavo Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Karinių oro pajėgų vadas plk. Audronis Navickas, Aviacijos bazės vadas plk. Marius Matulaitis, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Karinių oro pajėgų kapelionas dr. mjr. Virginijus Veilentas.

Šiuo metu paieškos ir gelbėjimo darbai vykdomi iš dviejų Lietuvoje esančių postų: Nemirsetoje prie Palangos ir Kaune.

DSC_6143

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close