Gegužės 18–19 dienomis jau antrą kartą Prienuose vyko tarpregioninis folkloro kolektyvų festivalis.

Pirmąją šventės dieną Kultūros ir laisvalaikio centre koncertavo vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvai iš Kauno, Kruonio, Jiezno, Skriaudžių ir Prienų.

Scenoje pirmieji pasirodė  dvidešimtmetį švenčiantys Kauno 1-osios muzikos mokyklos vaikų folkloro ansamblis „Sauluva“, vadovaujamas Giedrės Ramunės Pečiulienės. Po pasirodymo gražios koncertinės veiklos sukakties proga juos pasveikino Prienų kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojai.

Vėliau šventė persikėlė į aikštelę prieš Kultūros centrą, kur nuotaikingą programą pateikė Kruonio kultūros centro vaikų folkloro kolektyvas „Šermukšnėlė“ (vadovė Daiva Mockuvienė), Skriaudžių laisvalaikio salės vaikų folkloro ansamblis „Kankliukai“ (vadovė Vilma Pučkienė), Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro folkloro ansamblis „Jieznelė“ (vadovė Ingrida Valentienė) ir Prienų Nemuno pradinės mokyklos vaikų šokių grupė, vadovaujama Dovilės Šatienės.

Šeštadienio popietę folkloro kolektyvų šventė tęsėsi Revuonos parke. Renginį pradėjo šeimininkai – Prienų kultūros ir laisvalaikio centro folkloro kolektyvas „Gija“, vadovaujamas Dalės Zagurskienės.

Kiek neįprastai mūsų ausiai skambėjo sutartinių giedotojų grupės „Kadujo“ atliekamos dainos. Malonu buvo klausytis Kauno miesto folkloro ansamblio „Jotija“ dainavimo, taip pat žinomo ir mėgstamo Jiezno folkloro ansamblio „Jieznelė“ atliekamų liaudiškų melodijų. Šventę užbaigė Biržų kultūros centro netradicinio folkloro kolektyvas „Navija“ (vadovė Rūta Kudelienė).

Šeštadienio pavakare oras buvo puikus, tačiau liaudiškos muzikos mėgėjų susirinko nedaug. Vėliau skambanti daina pritraukė daugiau klausytojų.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close