„Tikėjimo saugojimas ir pagalba vargstantiesiems“

Maltos ordino (MO) pagalbos tarnyba – nevyriausybinė, politiškai nepriklausoma, katalikiška, šiuolaikiška, savarankiška, savanoriška organizacija, per vykdomas programas, projektus ir reguliarias akcijas savo veiklą skirianti labiausiai pažeidžiamos visuomenės dalies – vienišų senelių, neįgaliųjų, vaikų ir paauglių dvasiniam ugdymui, socialinės atskirties mažinimui, socialinės padėties Lietuvoje gerinimui.

Jau keletą metų MO veiklai remti mūsų mieste buvo vykdomos įvairios akcijos, tačiau pačių narių, savanorių nebuvo. Prieš keletą mėnesių savanorės L. Suchorukovienės iniciatyva įsteigtos MO Prienų ir Pakuonio grupės. Šiuo metu „Ąžuolo“ progimnazijoje buriama Jaunųjų maltiečių savanorių grupelė.

Remdamiesi MO devizu „Tikėjimo saugojimas ir pagalba vargstantiesiems“, savanoriai lankys senyvo amžiaus, suaugusius asmenis su negalia ir teiks priežiūrą namuose. Ateityje planuojama organizuoti projektą „Maistas ant ratų“ žmonėms, kuriems sudėtinga išeiti iš namų dėl judėjimo sutrikimų ar ligų, kurie yra vieniši ar atitinka kitus projekto kriterijus.

Norintieji gauti daugiau informacijos ar rasti mūsų kontaktinius numerius žiūrėkite internetiniame puslapyje www.maltieciai.lt

20160429_151402

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close