Prienai prisijungė prie pasaulinio Gineso rekordo siekimo

Gegužės 11 d. Prienuose vyko orientavimosi sporto varžybos, skirtos Pasaulinei orientavimosi dienai paminėti. Lietuvos orientavimosi sporto federacija pakvietė visus neabejingus orientavimosi sportui bei aktyvaus laisvalaikio gamtoje mėgėjus išbandyti šią sporto šaką ir tapti pasaulinio Gineso rekordo bendraautoriais.

„Pasaulinė orientavimosi sporto diena“ vyko net 9 Lietuvos miestuose: Vilniuje (Vingio parke), Kaune (Rotušės aikštėje), Klaipėdoje (prie Biržos tilto), Šiauliuose (Centriniame parke), Panevėžyje (prie „Cido“ arenos), Alytuje (Jaunimo parke), Marijampolėje (Poezijos parke), Telšiuose (centriniame stadione), Prienuose (Laisvės aikštėje) nuo 17 iki 19 val. Jos metu buvo siekiama Gineso rekordo – didžiausio skaičiaus jaunų žmonių, vienu metu įveikiančių orientavimosi trasą.

Visi dalyviai galėjo įveikti 2 kilometrų ilgio nesudėtingą, pramoginę trasą, surasti 20 kontrolinių punktų, iš arčiau susipažinti su orientavimosi sportu, dalyvauti naujokų pamokėlėse ir, žinoma, gauti prizus. „Pasaulinės orientavimosi sporto dienos“ varžybose buvo galima dalyvauti su šeima ar draugais.

Prienuose trasą įveikė bei puikiai laiką su šeima, draugais bei naujais pažįstamais beveik 70 Gineso rekordo bendraautorių. Visiems dalyviams buvo įteikti Tarptautinės orientavimosi sporto federacijos prezidento Brian Porteous diplomai.

Pasaulinė orientavimosi sporto diena buvo švenčiama daugiau nei 2000 vietų visame pasaulyje.

 DSC_3560

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close