Į Alytų vėl pakvietė „Džiaugsmo ašara“ (GALERIJA)

Gegužės 13 d. Alytuje vyko tradicinis, jau 16-asis tarptautinis neįgaliųjų vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Džiaugsmo ašara“. Į festivalį nuolat susirenka kolektyvai iš įvairių specialiųjų poreikių turinčių vaikų bei jaunimo lavinimu bei priežiūra besirūpinančių įstaigų. Festivalis suvienija neįgaliuosius iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės bei kitų regionų. Į festivalį visada atvyksta ir svečių iš Lenkijos. Šiame festivalyje apsilanko ir Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus moksleivių teatro trupė. Šiemet prieniškiai pristatė mokyklos direktorės pavaduotojos ugdymui Kristinos Belenavičienės ir režisierės Almos Onos Vaišnienės statytą spektaklį „Skaniausia pasaulyje pica“.

„Džiaugsmo ašaroje“ vertinamos net ir mažiausios aktorių pastangos. Nors jaunieji aktoriai vis dar jaudinasi išeidami į sceną, teigiamų emocijų festivalyje netrūksta. Pasak K. Belenavičienės, festivalio organizatorė Ilona Burinskienė pasirūpina, kad prieniečiai kiekvienais metais jaustųsi svarbūs ir laukiami, o žiūrovai juos šiltai priima.

DSC_3681

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close