Balandžio 27-ąją į Jiezno kultūros centrą rinkosi dirbantys ir buvę medicinos darbuotojai, kuriuos pasitiko seniūnas Algis Bartusevičius ir kiekvienam įteikė po gėlės žiedą.

Pagerbti Jiezno medikų atvyko LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja, Prienų savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė, Prienų savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius.

 

Pagerbti medikai

Pirmiausia sveikinimo žodžius medikams tarė seniūnas A. Bartusevičius, palinkėdamas sveikatos, kantrybės ir ištvermės jų kilniame darbe.

Seimo narys V. Kamblevičius ir L. Jakinevičienė pasveikino medikus profesinės dienos proga, palinkėjo sveikatos bei ištvermės ir įteikė padėkos raštą Jiezno ligoninės vyr. gydytojui Povilui Rimkui ir visam kolektyvui.

Mero pavaduotojas A. Marcinkevičius pabrėžė, kad medikai lydi žmogų visą gyvenimą – dalyvauja jam gimstant ir dažnai būna su juo iki paskutinių gyvenimo akimirkų.

Mero pavaduotojas sakė, kad Jieznas turi gilias medicinos tradicijas – dar nuo tarybinių laikų šiame miestelyje dirbo bene geriausi specialistai, pas kuriuos stengdavosi dažnas pakliūti.

A. Marcinkevičius įteikė padėkos raštus šeimos gydytojai Stefanijai Bunevičienei, bendrosios praktikos slaugytojoms Bronei Aksomaitienei, Romai Jakutavičienei ir Annai Tamošiūnienei.

Jiezno neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Augenija Stoškuvienė įteikė padėkas neįgaliųjų veikloje dalyvaujančioms medikėms Didalijai Račkelienei, Annai Tamošiūnienei, Vaidai Milkevičiūtei, Reginai Malcienei, Danutei Kaminskienei, Bronislavai Šiupšinskienei, Birutei Benkuvienei, Janei Samsanavičienei ir palinkėjo geros sveikatos ir dievo palaimos.

Medikams skambėjo kultūros ir laisvalaikio centro dainininko Tomo atliekamos dainos.

 

Ir spektaklis „Angelai neverkia“

Po medikų pagerbimo visi buvo pakviesti pasižiūrėti žinomos lietuvių aktorės, režisierės Hanos Šumilaitės dramą „Angelai neverkia“. Šis spektaklis buvo skirtas tikslinei žmonių grupei, kitaip tariant, socialinės rizikos šeimoms arba šeimoms, turinčioms tam tikrų problemų.

Ši drama buvo atvežta į Jiezną režisierės ir asociacijos „Versmė“ vadovės Erikos Švenčionienės bendru susitarimu, kaip labdaringas renginys. Po kūrinio peržiūros turėjo būti dar ir jo aptarimas. Tačiau dėl tam tikro nesusikalbėjimo paskaita ir diskusijos neįvyko.

„Jaučiuosi keistai. Galvojau, kad salėje bus ta publika, kuriai ir skirta ši drama, kad po spektaklio pasikalbėsime. Manęs kultūros darbuotojai neperspėjo, kad bus ir kitų žmonių. Reikėjo suderinti tokius dalykus, turbūt įvyko nesusikalbėjimas“, – sakė režisierė.

Anot H. Šumilaitės, ji dovanojo spektaklį Jiezno žmonėms, ir šiek tiek nusivylė patekusi į politizuotą atskiros profesijos pagerbimo renginį. Labdarą ji teikia soc. remtinoms asmenų grupėms, bendruomenėms.

DSCF2471

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close