Birštoniečiai nusileido „Balbieriškio“ komandai

Sausio 20 dieną Birštono gimnazijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Birštono“ ir svečių „Balbieriškio“ krepšinio komandos.

 Birštono gimnazijoje žaistose mažųjų miestelių krepšinio lygos rungtynėse Birštono „Birštonas“ pralaimėjo Balbieriškio „Balbieriškiui“ rezultatu 78:80.

Varžybų pradžioje sėkmingai startavę birštoniečiai į priekį išsiveržė 9 taškų skirtumu. Vėliau didesnę patirtį turintys priešininkai skirtumą ištirpdė. Kituose kėlinukuose kova vyko apylygiai, nors varžovai rodė atkaklumą ir ryžtą nugalėti kurorto komandą. Ir tai jiems pavyko paskutinėmis varžybų akimirkomis, kai sėkmė nusigręžė nuo aikštės šeimininkų, ir šiems teko apmaudžiai pralaimėti vos 2 taškų skirtumu (80:78).

„Birštono“ komandai daugiausia taškų pelnė O. Brazdžionis ir M. Knyšius (po 15).

Balbieriškiečių komandoje rezultatyviausias buvo V. Pliauga, į varžovų krepšį „įkrovęs“ net 24 taškus.

 

  Informaciją parengė Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close