Mamoms skambėjo gražiausi žodžiai (GALERIJA)

Balandžio 29 d., Motinos dienos išvakarėse, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (KLC) susirinko visas būrys mažųjų dainininkų ir šokėjų. Čia jie pasveikino kartu su jais atėjusias mamas.

Prieš iškilmingą koncertą Prienų KLC fojė vyko dailės mokytojos, Prienų rajono savivaldybės tarybos narės Aušros Deltuvienės nuolat organizuojamo kūrybinių darbų konkurso (šiemet – „Svajonių aitvaras“), skirto Motinos dienai, apdovanojimai. Šiemet kartu su dailės darbų konkurso apdovanojimais vyko ir Ramunės Liutvynskienės organizuotas dainų festivalis.

Po jo visi skubėjo į didžiąją salę pasiklausyti koncerto „Angelas žemėje“. Į kasmet Prienų kultūros ir laisvalaikio centro organizuojamą ir šiluma pulsuojantį koncertą atskubėjo mažųjų atlikėjų mamytės bei jas lydintys tėveliai. Vaikai jiems įteikė didžiausią dovaną, kokią tik gali, – savo pastangas, talentą ir pasiekimus.

Skambant patiems gražiausiems žodžiams Vienintelei, kurią visi turime, į sceną atskubėjo Prienų meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ (vad. R. Liutvynskienė) mažieji dainorėliai, kurie, ne vienos mamos akyse sužibus ašarai, sudainavo dainą „Mamai“. Mažuosius dainininkus keitė ir susirinkusias mamas džiugino merginų šokių grupė „Solo“ (vad. Ilona Aksenavičienė), dainorėliai iš grupės „Vitaminas D“ (vad. Daiva Radzevičienė), prie kurių prisijungė ir Lukas Bartulis, liaudies šokių kolektyvas „Trapukas“ (vad. Darius Žilinskas), skaitovas Dovydas (vad. Rasa Jurevičienė), „Pliauškučio“ šokėjai (vad. R. Jurevičienė), solistai Austėja, Kristupas (vad. R. Liutvynskienė) ir Emilija (vad. D. Radzevičienė).

Tradiciškai koncertas baigėsi bendra visų mažųjų daina, kuriai pritarė ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Blue Velvet“.

DSC_9851

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close