Medicinos darbuotojai pasveikinti Veiveriuose (GALERIJA)

Balandžio 27 dieną Lietuvoje buvo minima Medicinos darbuotojų diena –visoje šalyje sveikinti gydytojai, jiems padedančios „sesutės“ ir kiti specialistai, kasdien besirūpinantys žmonių sveikata, sveiku jų gyvenimo būdu.

Šiais metais padėkos vakaras medicinos darbuotojams surengtas ir Veiveriuose.

Veiverių seniūnijos salėje susirinkusius vakarinio Prienų rajono savivaldybės krašto sveikatos specialistus sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorius Egidijus Visockas, savivaldybės gydytojas Virginijus Slauta, Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas.

Nuoširdžius žodžius visiems susirinkusiems tarė ir Veiverių bendruomenės pirmininkė Daiva Venclovienė, bendruomenės „Mauručia“ pirmininkė Egidija Cikanavičienė.

Tądien pasveikintas ir Veiverių šv. Liudviko parapijos klebonas Kęstutis Vosylius. 1991 m. balandžio 7 d. K. Vosylius buvo įšventintas į kunigus. Šiemet – jau 25 metai, kai klebonas žengia kunigystės keliu. Nuo 2013 m. birželio šis kelias veda pro Veiverių šv. Liudviko parapiją. Renginio metu buvo juokaujama, jog tądien savo šventę švenčia ir kūno, ir sielos gydytojai.

Renginį vainikavo visa jūra gėlių, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro atlikėjų dainos bei vaišės su Veiverių ilgamečio klebono Kazimiero Skučo iš Dzūkijos specialiai šiai šventei parvežta žuvimi.

DSC_9368

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close