Prienų atvirame orientavimosi sporto čempionate – Vytautas Beliūno triumfas (GALERIJA)

Šeštadienį Mačiūnų mišką šalia Prienų sudrebino 436 poros kojų. Čia vyko 2016 metų Prienų atviras orientavimosi sporto čempionatas.

Į tradicinį renginį dalyviai sugužėjo iš visos Lietuvos. Puikios nuotaikos ir azarto vedami orientavimosi sporto profesionalai ir mėgėjai startavo panirdami į dar jiems nematytus miškus ir ką tik sudėliotų kontrolinių punktų labirintą.

Šįkart kartu su visais čempionato dalyviai varžėsi ir universitetų komandos. Pirmąją vietą tarp studenčių užėmė Lietuvos sporto universiteto komanda su Milda Radzivonaite, antroje liko Kauno technologijos universiteto studentės, trečioje – Vilniaus universiteto sportininkės. Nors Mykolo Romerio universitetui atstovavusi Indrė Beliūnė 6,7 km, 14 kontrolinių punktų (KP) trasą įveikė antra, tačiau, būdama vienintelė komandos narė, komandinėje įskaitoje liko 5 vietoje. Studentų vaikinų grupėje pirmieji į finišą atskubėjo taip pat Lietuvos sporto universiteto sportininkai, antroje liko Lietuvos sveikatos mokslo universiteto studentai, trečioje – Kauno technologijos universiteto komanda. Arno Deltuvos atstovaujama Vilniaus dailės akademija liko 7 vietoje, o pats Arnas 8,3 km, 17 KP trasą įveikė dešimtas.

Prienų ir Kauno orientavimosi sporto profesionalus ir mėgėjus vienijančio orientavimosi klubo „Šilas“ sportininkai varžėsi ir įvairiose Prienų atviro OS čempionato amžiaus grupėse.

M18 grupėje Aurelija Valčiukaitė 6,7 km, 14 KP trasą įveikė šešta. V14 grupėje Pijus Maciulevičius 3,8 km, 10 Kp įveikė 13-as. V18 grupėje Mantas Jakučionis 8,3 km, 17 KP įveikė 22-as, Pijus Deltuva – 23-ias, Justas Valčiukas – 25-as.

Čempionate triumfavo ir aukščiausią vietą iš visų klubo narių V21 grupėje (10,7 km, 24KP) iškovojo Vytautas Beliūnas. Jis apgynė Prienų atvirame OS čempionate praėjusiais metais iškovotą pirmąją vietą.

Toje pačioje grupėje Vytautas Kamarūnas trasą įveikė dešimtas.

V35 grupėje Andrius Jasiūnas 8,0 km, 17KP įveikė ketvirtas, Rimvydas Arlauskas –aštuntas. V40 grupėje įveikęs 8,0 km, 17KP, antrosios vietos apdovanojimą atsiėmė Andrius Valatka. Nerimantas Bieliauskas liko 5-as. V45 grupėje Gintaras Maciulevičius 6,3 km, 14 KP įveikė vienuoliktas. V50 grupėje (6,3 km, 14KP) šeštoje vietoje liko Pranas Mockus. Zenonas Radzivonas šioje grupėje iškovojo aštuntąją vietą. V55 grupėje (5,6 km, 14 KP) ketvirtąją vietą iškovojo Remigijus Sereika.

Visus varžybų nugalėtojus sveikino bei apdovanojimus įteikė LR Seimo narys Andrius Palionis, Prienų kūno kultūros ir sporto centro direktorius, Prienų orientavimosi klubo „Šilas“ prezidentas, UAB „Trilogija“ direktorius Zenonas Radzivonas.