Prienuose nuskambėjo naujo baikerių sezono griausmas (GALERIJA)

Šeštadienio popietę Prienus vėl sudrebino Prienų baikerių klubo „Raptorial MCC“ bei jų kolegų iš Kauno, Alytaus bei kitų Lietuvos kampelių motociklų griausmas. Čia jau septintąjį kartą atidarytas Prienų baikerių sezonas. Prie Prienų daugiafunkcio sporto komplekso (arenos) susirinkę seni pažįstami ne tik draugiškai šnekučiavosi, bet ir įvertino kolegų žirgų techninius pokyčius per šaltąjį metų sezoną.

Kasmet, į šalies kelius sugrįžus vasarai, per šalį nuvilnija motociklininkų klubų atidarymai. Būtent sušilus orams ir esant gerai kelių būklei dviračių transporto priemonių gerbėjai gali saugiai grįžti į kelius.

2014 m. spalio 11 d. Lietuvoje priimtas įstatymas, jog motociklams, kaip ir automobiliams, galioja tokios pačios taisyklės dėl vasarinių ir žieminių padangų naudojimo. Daugiau negu pusmetį vasaros vėju besidžiaugę geležinių žirgų mėgėjai rudenį vasarines padangas privalo pakeisti žieminėmis. Tiesa, su šiuo įstatymu Lietuvoje nuvilnijo ir nepasitenkinimo banga. Tokios padangos daliai motociklų išvis negaminamos. Taigi beveik visi motociklininkai dėl didesnio savo pačių ir kitų eismo dalyvių saugumo keliuose bei įstatymų ir galimybių nesutapimo į kelius išrieda tik nuo balandžio 1-osios ir skriejančiais savo plieniniais žirgais mėgaujasi iki vėlyvo rudens – lapkričio 1-osios.

DSC_0543

galerija0906 galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close