Apdovanoti ir Prienų viešosios bibliotekos darbuotojai

Balandžio 22 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko metinė Lietuvos bibliotekininkų draugijos konferencija, kurios metu įteikta Lietuvos Respublikos Seimo Informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko Mindaugo Basčio padėka už iniciatyvų visuomenės kompiuterinio raštingumo ugdymą, skaitymo skatinimą, kūrybinio lavinimo veiklas metodininkei Daliai Bredelienei, LR Kultūros ministro Šarūno Biručio padėka už jaunimo ugdymą, telkimą aktyviai ir pozityviai kultūrinei veiklai Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorei Daivai Čepeliauskienei.
Linkime Joms ryžto ir visokeriopos sėkmės įgyvendinant idėjas.

Padėkos

Bibliotekos kolektyvas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close