Vaikų ir jaunimo festivalis „Žaidžiame teatrą“

Jau ne metais, o dešimtmečiais savo tradiciją tęsiantis Vaikų ir jaunimo festivalis „Žaidžiame teatrą“ šiemet sulaukė devynių kolektyvų iš Prienų „Žiburio“, Veiverių Tomo Žilinsko bei Stakliškių gimnazijų, „Ąžuolo“ progimnazijos, Naujosios Ūtos, Prienų „Revuonos“ pagrindinių mokyklų ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus.

 

Festivalio dalyvius pasveikino Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius. Linkėdamas nenustoti vaidinti, „žaisti teatrą“ ir tobulėti, vicemeras pabrėžė, kad pamėgęs šį puikų meną žmogus įgauna daugiau pasitikėjimo, išmoksta meninės saviraiškos, tampa gražesnis, patrauklesnis ir net sveikesnis.

Renginį vedusios „Ožkytės“, kurios vaidmenyje buvo įsikūnijusi Prienų meno mokyklos mokytoja Daiva Radzevičienė, pakviesti, festivalio dalyvių pasirodymą pradėjo Prienų „Žiburio“ gimnazijos Bendruomenės teatras, parodęs spektaklį „Ar aukštai dangus?“ pagal Brendan Muray pjesę. Teatro vadovė Alma Vaišnienė – ir festivalio „Žaidžiame teatrą“ kuratorė.

Programą tęsė Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių „Raiškaus žodžio būrelis“ (vad. Rima Juodsnukienė) pasirodymu „Geležinės princesės diena“ (pagal V. Palčinskaitės kūrinį), Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos „Žodžio“ teatras (vad. Irena Drižilauskienė) spektakliu „Avis artistė“ (G. Adomaitytė) ir poetine kompozicija „Kad ir mes taip mylėtume“, Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos vaikų dramos būrelis (vad. Anelė Lukjančuk) – „Kaip lokys pypkę surado“ (S. Michalkovas), Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Dainos teatras (vad. Alma Vaišnienė ir Valė Gustaitienė) – „Mergytė ieško pasakos“ (R. Skučaitė), Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus dramos būrelis (vad. Alma Vaišnienė ir Kristina Belenavičienė) – „Pati skaniausia pasaulyje pica“, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos teatro studija „Giliukas“ (vad. Kazimieras Drižilauskas) – „Vėjų miesto pasakos“ (G. Adomaitytė), Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos „Nenuoramų teatras“ (vad. Rita Juodienė) – „Kas išgelbėjo gėles“ (A. Kairaitienė). Muzikinio spektaklio Brolių Grimų pasakos „Brėmeno muzikantai“ motyvais festivalį vainikavo Prienų r. Stakliškių gimnazijos teatro būrelis „Arsakadabra“ (vad. Brigita Arsobaitė).

Nors žiūrovų Prienų kultūros ir laisvalaikio centro salėje galėjo būti ir daugiau, festivalio organizatoriai ir dalyviai taria ačiū visiems, kurie atvyko į teatro šventę, kiekvieną norintį maloniai įsileidusią į pasakų bei įdomių nutikimų pasaulį. Iš jo sugrįžusieji dar ilgai prisimins profesionaliai pastatytus spektaklius, įtaigią ir nuoširdžią jaunųjų aktorių, jų mokytojų vaidybą.

DSC_0079

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close