Pavasariniame turnyre ir sėkmingi prieniečių pasirodymai (GALERIJA)

Balandžio 23 d. Prienų daugiafunkciame sporto komplekse (arenoje) vyko pavasarinis Prienų stalų teniso turnyras. Prienų kūno kultūros ir sporto centro organizuotose varžybose tradiciškai susirinko ne tik Prienų krašto, bet ir stalo tenisininkai iš visos Lietuvos. Iki vakaro užsitęsusiose varžybose dalyvavo 40 sportininkų.

Iš moterų geriausiai sekėsi Audronei Šidiškienei, ji nesunkiai įveikė abi savo varžoves ir pelnė pirmos vietos apdovanojimą. Antroje vietoje liko Raimonda Sakalauskienė, trečioje – M. Stankevičiūtė. R. Sakalauskienei įteiktas ir Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko diplomas geriausiai pasirodžiusiai prienietei.

Tarp vyrų lyderiu tapo Vaidas Karalius. Antroje vietoje liko Mindaugas Isaikinas, trečioje – prienietis Renatas Preikša. Jam taip pat įteiktas mero diplomas.

Apdovanojimus visiems įteikė ir pats varžybose dalyvavęs Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius. Jis kartu su vyriausiuoju varžybų teisėju bei stalo teniso Prienuose siela Linu Žilevičiumi džiaugėsi gražiomis varžybomis ir dalinosi viltimi, jog Prienai gali būti garsūs ne tik krepšiniu, bet ir stalo tenisu.

DSC_7270

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close