„Samborinis“ subūrė nuoširdžius draugus (GALERIJA)

Balandžio 23 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (KLC) vyko pirmasis respublikinis liaudiškų šokių kolektyvų festivalis „Samborinis“. Jame savo šokius ir puikią nuotaiką žiūrovams dalino šeši kolektyvai iš šešių rajonų: „Ratava“ (Kaunas), „Mituva“ (Jurbarkas), „Skalva“ (Smalininkai), „Jievaras“ (Birštonas), „Jotvingis“ (Marijampolė) ir scenos šeimininkas „Trapukas“.

Visi kolektyvai džiugino žiūrovus ne tik įmantriais šokiais, bet ir liaudiškais, spalvingais rūbais. Su puikia nuotaika atvykę svečiai prieniškiams dovanojo ir šaunius pasirodymus bei vaišes. Festivalyje žiūrovai galėjo pasidžiaugti ir Prienų krašto kūrėjų darbais. „Jievaras“ susirinkusiuosius nudžiugino pagal Prienų rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjo Rimanto Šiugždinio parašytą muziką sušoktu šokiu, o svečiai iš Marijampolės sušoko liaudišką šokį „Kon saka?“, kuriam choreografiją sukūrė festivalio „Samborinis“ sumanytojas bei liaudiškų šokių ansamblio „Trapukas“ meno vadovas Darius Žilinskas. Šį šokį 2014 metais Vilniuje vykusioje Lietuvos dainų šventėje „Čia mano namai“ šokių dienos „Sodauto“ metu šoko daugiau nei 7,5 tūkstančio šokėjų iš visos Lietuvos.

Džiugią festivalio nuotaiką vainikavo Prienų KLC direktoriaus Džordano Jogimanto Aksenavičiaus kolektyvams įteikti atminimo prizai bei jo ir D. Žilinsko pažadai, kad šis festivalis taps tradiciniu. Renginiui pasibaigus, visi dalyviai susibūrė šalia salės esančioje fojė, kur dar ilgai neblėso džiugi nuotaika ir bendravimas.

DSC_7241

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close