„Kai susitinka didelė šeima“ (GALERIJA)

Balandžio 22 d. Veiveriuose, Šaulių namuose, vyko vietos liaudies kolektyvų koncertas „Kai susitinka didelė šeima“.

Į koncertą Veiverių krašto gyventojus bei svečius pakvietė Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvai: Skriaudžių etnografinis ansamblis „Kanklės“ (vad. Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė), vaikų ir jaunimo folklorinis ansamblis „Kankliukai“ (vad. Dalia Venckienė), neįgaliųjų ansamblis „Viltis“ (vad. Aurelija Bareišienė), šokių kolektyvas „Tryptinis“ (vad. Jadvyga Beikauskienė), vokalinis ansamblis „Radasta“ (vad. A. Bareišienė) ir vokalo studija „Cukraus pudra“.

Linksmus šokius ir dainas vainikavo svečių sveikinimai bei vaišės.

Jau kuris laikas kultūriniai renginiai, siekiant įtraukti kuo daugiau Veiverių miestelio gyventojų į kultūrinę veiklą, rengiami ne Veiverių kultūros ir laisvalaikio centre Skriaudžiuose, o Veiverių šaulių namuose. To linkėjo ir koncerto svečiai.

 DSC_6737

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close