Sekmadienį Birštone karaliavo dviratininkai (GALERIJA)

Sekmadienį Birštone vyko jau tradiciniu tapęs „Bigbank“ Lietuvos plento taurės pirmasis etapas. Dviratininkai didžiausiose šalies varžybose varžosi trijuose etapuose. Pirmasis jau ketvirti metai rengiamas Birštone. Dviratininkai startuoja dviejose kategorijose – B (reikia įveikti 8 ratus po 5,3 km aplink Birštoną) ir A (reikia įveikti 16 ratų po 5,3 km aplink Birštoną).

Šiemet B kategorijoje greičiausias iš beveik trijų šimtų dalyvių buvo „KKSC DSK Fortūna“ komandai atstovaujantis Aivaras Naujokaitis. Panevėžietis finiše aplenkė Roką Kmieliauską iš „MyBike-Gaja-DSK Staki“ bei trečioje vietoje likusį Aristidą Kelmelį iš „Velomanai Team“.

A kategorijoje pirmas 16-os ratų distancijos finiše buvo 2014 metų Lietuvos plento čempionas Paulius Šiškevičius iš „Staki – Baltik vairas“ komandos. Vilnietis už nugaros paliko du savo komandos draugus – Darijų Džervų ir ir Mykolą Račiūną. Varžybose dalyvavo per pusę tūkstančio dviratininkų.

Kitas „Bigbank“ Lietuvos plento etapas vyks gegužės 8 dieną Kaune.

 DSC_8291

galerija0906 galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close