Su A. Mamontovu įrašų studijoje susitikusi grupė BIX gerbėjams ruošia netikėtą staigmeną

Intensyviai ilgai lauktam koncertui „Papūsk į dūdą“ besiruošianti grupė BIX gerbėjams

turi didelę staigmeną. Jau visai netrukus dienos šviesą išvys kartu su dainininku Andriumi Mamontovu įrašytos dainos „Kas iš to“ video klipas.

 

1991 m. albume „Akli kariai“ pasirodžiusi daina iki šios dienos yra vienas populiariausių BIX hitų. Jau kitais metais BIX švęs savo 30-ąjį jubiliejų. Ta proga grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas nori ištikimiausiems gerbėjams, o galbūt tik dabar su BIX kūryba susipažinusiems roko mylėtojams parodyti geriausias grupės dainas – įrašyti jas kartu su draugais. Su tais, kuriais stovėjo ant scenos, kovojo už gerą muziką, svarbias vertybes.

 

Įrašant naujai atgimusią dainą, A. Mamontovas ir S. Urbonavičius-Samas prisiminė savo pažinties istoriją, kuri sukėlė dainininkų veiduose šypseną. „Andrius dirbo žurnalistu, atvyko paimti interviu. Buvo labai įdomu. Fainai pasišnekėjome ant Šiaulių „kultūrkės“ laiptų“, – prisiminė BIX lyderis.

 

„Sugrįžau iš kariuomenės ir nusprendžiau stoti į žurnalistiką. Kad įstotumei į žurnalistiką, reikėjo, jog spauda būtų išspausdinusi tavo straipsnį ar interviu. Nuėjau į tuometinę „Lietuvos ryto“ redakciją. Jie man davė užduotį – nuvažiuoti į Šiaulius ir paimti interviu iš jaunos, perspektyvios grupės. Labai džiaugiuosi, kad yra ši grupė. Mums visada reikia kažko, kas yra nepanašu į kitus“, – pagyrų BIX negailėjo A. Mamontovas.

 

Su gerbėjais BIX susitiks Vilniuje jau balandžio 23 dieną, šeštadienį, renginių centre „Forum Palace“ esančioje koncertų salėje „Galaxy“. Koncerte „Papūsk į dūdą“ skambės didžiausi grupės hitai ir jau gerbėjų širdis spėjusios užkariauti dainos iš naujausio grupės albumo.

 

Koncerto vinimi taps gausios pučiamųjų instrumentų pajėgos, tad dainos suskambės kaip senais, gerais laikais! „Galime garantuoti, kad BIX gerbėjų laukia nerealus muzikos šou. Sugroti dainas taip, kaip jos skamba senose BIX įrašuose, buvo ne tik mano, bet ir visų grupės narių svajonė“, – sako BIX lyderis S. Urbonavičius-Samas. Bilietus į koncertą galite įsigyti paspaudę čia: http://www.bilietai.lt/lt/event/30002

 

Video reportažas, kuriame S. Urbonavičius-Samas pasakoja apie naujai atgimsiančias geriausias dainas, pažintį su Andriumi Mamontovu ir koncertą „Papūsk į dūdą“: https://youtu.be/8e0nLsrczwc

IMG_9959

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close