Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sutriuškino „Lietuvos rytą“ (GALERIJA)

Balandžio 13 diena Prienų–Birštono krepšinio komandos „Vytautas“ sirgaliams, o ypač vyr. treneriui Virginijui Šeškui dar ilgai išliks atmintyje.

 

Šios dienos vakarą Prienų daugiafunkciame sporto komplekse (arenoje) Lietuvos krepšinio lygos (LKL) paskutinėse „Vytauto“ reguliariojo sezono rungtynėse Prienuose, stebint Lietuvos Respublikos ministrui pirmininkui Algirdui Butkevičiui, Birštono bei Prienų rajono savivaldybių merams Nijolei Dirginčienei ir Alvydui Vaicekauskui, Lietuvos krepšinio lygos prezidentui Remigijui Milašiui, krepšinio klubo „Vytautas“ prezidentui Norbertui Pranckui, gausybei kitų svečių bei pilnai žiūrovų arenai, Prienų-Birštono „Vytautas“ rezultatu 80:77 (15:22, 20:13, 32:19, 13:23) įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

 

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų savo kovingumą parodę „Vytauto“ krepšininkai rezultatą išlygino jau antrojo kėlinio metu, o trečiajame kėlinyje stipriai atsiplėšė nuo priešininkų. Tiesa, paskutinėmis rungtynių akimirkomis suintensyvėjus „Lietuvos ryto“ puolimui, rungtynių baigtis vis dar svyravo. Tačiau likus vos pusei minutės iki rungtynių pabaigos abejonės neliko – V. Šeškaus treniruojami krepšininkai pagaliau sudavė triuškinamą smūgį vienai stipriausių LKL komandų.

 

Daugiausiai taškų „Vytautui“ pelnė ukrainietis Serhii Zahreba (13 tšk.), „Lietuvos rytui“ – Artūras Jomantas (17 tšk.).

 

Primename, kad Prienų–Birštono „Vytauto“ vyr. treneris V. Šeškus, ilgus metus treniravęs Prienų krepšinio klubo krepšininkus, praėjusiame 2014–2015 m. krepšinio sezone gavęs pasiūlymą perėjo dirbti Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyr. treneriu, tačiau jau 2015 m. vasarį buvo, kaip manoma, dėl prastų komandos pasiekimų iš šių pareigų atleistas ir iki sezono pabaigos ėjo individualaus komandos trenerio pareigas. Į Prienus V. Šeškus sugrįžo 2015–2016 m. sezonui kaip „Vytauto“ vyr. treneris.

 

Krepšinio pasaulyje jau senai buvo laukiama, kada V. Šeškus įrodys, kad jo treniruojami krepšininkai gali įveikti jo paslaugų atsisakiusį „Lietuvos rytą“.

DSC_4839

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close