Kauniečius „Aura“ nustebino emocingu performansu

Dvi savaites vykstantis festivalis „Kino pavasaris“ atneša ne tik daug kokybiškų filmų kino mylėtojams, bet ir gerų žinių šiuolaikinio šokio gerbėjams. Pirmadienį Kauno šokio teatras „Aura”, bendradarbiaudami su didžiausiu kino festivaliu Lietuvoje, emocingu performansu paskelbė „Šokio pavasarį“.

 

Laisvės al. fontano teritorijoje Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjai pademonstravo specialų pasirodymą. Kino festivaliui skirtame performanse, šokėjai kūrė emocijų pavasarį – tarp minios profesionalus stebėjusių žiūrovų, abejingų neliko. Performanso metu „Aura“ pristatė du balandžio 7 d. vyksiančius renginius, kuriuos vienija meilė šiuolaikiniam šokiui.

 

Vienas iš jų – „Kino pavasario“ filmas „Ponas Gaga“ („Mr. Gaga“, rež. T. Heymann). „Gaga“ yra vieno genialiausių choreografų Ohado Naharino sugalvota unikali šokio judesių kalba. Ji ne tik turi gydomųjų galių, bet ir įkvepia iš naujo atrasti savo kūno galimybes, suteikia neįtikėtino lankstumo, lavina ištvermę, išlaisvina vaizduotę ir jusles. Vienintelis T. Heymann juostos seansas bus rodomas ketvirtadienį, 18 val. kino teatre „Forum Cinemas Kaunas“.

 

Daugiau apie filmą: http://kinopavasaris.lt/lt/programa/5461-ponas-gaga

 

Taip pat balandžio 7 d. 19 val. VDU didžiojoje salėje vyks Kauno šokio teatro „Aura“ šokio spektaklis „Monstras“ (chor. S. Mathieu).

 

„Tai fiziškas ir energetiškas spektaklis, nudažytas unisonais, neatitikimais bei kontrastais, girdomas atminties istorijomis ir prisiminimais, pripildytas kiekvieno patirtimi, ir kuris, aš tikiuosi, nepasiduos laikui, išsilies per emocijas ir atitolins monstro, kuris miega mumyse, pabudinimą“, – apie spektaklį atsiliepė choreografas Samuel Mathieu.

 

Daugiau apie spektaklį: http://aura.lt/2015/05/12/monstras/

 

Bilietus į „Kino pavasario“ filmus galima įsigyti internetinėje festivalio svetainėje: http://kinopavasaris.lt/lt/repertuaras bei „Forum Cinemas Kaunas“ kasose. Bilietus į spektaklį „Monstras“ galima įsigyti šokio teatro „Aura“ kasoje ir www.tiketa.lt.

 

Apie festivalį:

21-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ vyks 2016 m. kovo 31–balandžio 14 dienomis. Tai – didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs 107 tūkst. žiūrovų, ir vienas ryškiausių kino festivalių Rytų Europoje. Šiemet „Kino pavasaryje“ bus parodyta 130 pilnametražių ir 80 trumpametražių filmų, kuriuos festivalio atstovai atrinko, per metus aplankę daugiau nei 30 tarptautinių festivalių. Daugiau informacijos: www.kinopavasaris.lt

WED_3636

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close