LSDP Prienų skyriaus veikla įvertinta labai gerai

Balandžio 1 dieną Prienuose įvyko LSDP Prienų skyriaus ataskaitinis susirinkimas. Susirinkime svečiavosi skyriaus kuratorius Antanas Jodauga. Susirinkimo pradžioje skyriaus pirmininkas A. Vaicekauskas pasveikino jubiliatus, kartu su Seimo nariu A. Palioniu įteikė pažymėjimus naujai priimtiems nariams.

Susirinkimo metu skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas pristatė skyriaus veiklą per ataskaitinį laikotarpį, o Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Henrikas Radvilavičius, kuris yra socialdemokratų frakcijos seniūnas, pristatė frakcijos darbą. Taip pat išklausyta ir bendru sutarimu pritarta LSDP Prienų skyriaus Finansų bei Etikos ir procedūrų komisijų ataskaitoms.

Seimo narys A. Palionis pasiūlė skyriaus darbą vertinti labai gerai, kam dauguma partijos bičiulių balsuodami pritarė.

Ataskaitinio susirinkimo metu 10 skyriaus narių deleguota į LSDP XXXIV suvažiavimą, kuris gegužės 1 dieną vyks Vilniuje. Būtent šiame suvažiavime bus tvirtinama LSDP rinkiminė programa bei sąrašai vienmandatėse ir daugiamandatėje rinkimų apygardose rinkimuose į LR Seimą.

 

LSDP Prienų skyriaus informacija

 

160401

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close