„Žvaigždžių diena” Prienuose

 Sekmadienį į Prienų sporto areną sugužėjo ne tik daug prieniečių, bet ir svečių iš visos Lietuvos. Čia vyko krepšinio varžybos, kurių, ko gero, pakartoti nepavyks. Tomo Masiulio, Mindaugo Žukausko, Tomo Pačėsos, Ramūno Šiškausko, Sauliaus Štombergo ir Arvydo Sabonio kova prieš moterų krepšinio rinktinę bus įrašyta į istoriją ne kaip sportinis pasiekimas, bet kaip įvykis, po ilgos pertraukos sukvietęs legendines krepšinio žvaigždes dar vienai, nors ir simbolinei, kovai.

Prienams tai ne tik pramoga. Tai ir garbė. Vien dėl tokių varžybų ir švenčių galima neabejojant teigti, kad sporto arena yra reikalinga.

Į sporto areną sugužėjo tiek svečių, kad dar valandai likus iki renginio svarbiems svečiams aikštelę prie arenos saugoję policijos pareigūnai abejojo, ar pavyks sutalpinti visus automobilius. Žiūrovų susirinko ne ką mažiau. Aplink areną esančios gatvės buvo sausakimšos nuo automobilių. Girdėjosi kalbų, kad salėje žiūrovų buvo mažiau negu lauke automobilių. Nors žiūrovai rinktis neskubėjo ir šventė prasidėjo pustuštėje salėje, po valandėlės jau nebebuvo galima rasti vietos atsisėsti.

Šventę pradėjo jaunųjų gimnasčių bei Kauno rajono „Božolė“ choro pasirodymas. Po to vyko „Snaiperės” konkursas, kurį užtikrintai šeštą kartą laimėjo Ela Briedytė iš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ klubo. Konkurso pusfinalyje pralaimėjusiai R. Valentienei renginio vedėjas Mindaugas Stasiulis pasiūlė kovą su Kauno „Žalgirio“ savininku Vladimiru Romanovu. Deja, iškovoti pergalės R. Valentienei ir vėl nepavyko, ji nuo tritaškio linijos iš trijų metimų pataikė tik vieną, o V. Romanovas – du.

Po šio konkurso buvo surengtas „Taiklusis duetas”, kuriame dalyvavo ir „Prienų” žaidėjai. Nugalėjo Neringa Skadaitė (Kauno „Aistės-LSU“) su Mantvydu Gečioniu. Antrąją vietą užėmė taip pat duetas su „Prienų“ komandos žaidėju – Monika Petrauskaitė (Kauno r. „Hoptrans–Sirenos“) ir Artūras Milaknis. Ketvirti liko Renata Lenčiauskaitė (Marijampolės „Sūduva-Mantinga“) ir Paulius Ivanauskas. Septintoje vietoje – Justina Kraujūnaitė (Vilniaus „Jaunieji talentai“) ir Domantas Šeškus.

Po konkurso vykusias Lietuvos moterų krepšinio rinktinės bei vyrų-legendų varžybas pradėjo Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas. Jis išmetė kamuolį, ir prasidėjo įnirtinga kova. Šiai kovai buvo skirti trys kėliniai po 8 minutes.

Pergalę rezultatu 53:52 (13:16, 21:20, 19:16) iškovojo merginos.

Renginio metu visus susirinkusius prieniečius bei svečius pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas. Pertraukėlių metu žiūrovus linksmino „Božolė” choras, „Žalgirio” šokėjos bei Prienų šiuolaikinių šokių grupė „Solo”. Renginys neapsiėjo ir be „Trapuko” komandos, kuri į aikštę dėžėse įvežė krepšininkes.

Mantvydas Prekevičius

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close