Šurmuliavo mažieji futbolininkai

Praėjusį sekmadienį Prienuose šurmuliavo mažieji futbolininkai. „Ąžuolo“ progimnazijos ir KKSC salėse vyko vaikų (gim. 2008 m.) futbolo turnyras ,,Judex“ taurei laimėti. Varžybose dalyvavo dešimt komandų iš Kauno, Kauno rajono, Kėdainių, Kaišiadorių, Druskininkų bei Prienų. Nugalėtojais tapo „FK Girionys“ komanda. Prieniškiai, trenerio J.Strampicko auklėtiniai, liko penktoje vietoje. Geriausiu žaidėju išrinktas Kipras Genevičius. Prizininkus pasveikino bei atminimo dovanas dalyviams įteikė Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius E. Visockas. Turnyrą organizavo Prienų kūno kultūros ir sporto centras bei Prienų futbolo klubas.

 

Marijus Makštutis

 IMAG0946

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close