Flirtas.lt sudarė išsamiausią Lietuvoje meilės infografiką

Pusantrų metų pažinčių svetainė flirtas.lt tyrė kaip lietuviai susipažįsta internete, bendrauja ir susitikinėja. 15 tyrimų metu antrųjų pusių ieškantys šalies gyventojai atskleidė, ko ieško, kada mylisi ir kas turėtų sumokėti už vakarienę.

 

„Lietuva yra nykstanti tauta, o tam, kad galėtume pakeisti situaciją, turime žinoti realią situaciją. Mūsų apklausos atskleidžia kaip mąsto, elgiasi ir reaguoja antrųjų pusių ieškantys lietuviai. Tai nėra užsienio šalių nežinomų mokslininkų fakteliai. Dalinamės žiniomis apie mūsų tautiečius ir viliamės, kad geriau pažindami save bei priešingą lytį, jie lengviau susiras antras puses ir Lietuva nebebus nykstanti“, – sako interneto svetainės flirtas.lt pažinčių ekspertas Marius Petrauskas.

Viename iš tyrimų vyrai atskleidė, kad ieškant antros pusės moterų išvaizda jiems yra bene svarbiausias kriterijus. Visgi, paprašyti įvertinti savo išorinį grožį, nebuvo tokie drąsus ir save įvertinto kritiškai.

Susipažindami internete ir vaikinai, ir merginos nori pasirodyti geresni nei yra. 45 proc. jų pagražina vienokią ar kitokią informaciją apie save. Merginos dažniau nei vaikinai retušuoja savo nuotraukas, vaikinai – koreguoja savo amžių. Abi lytis vienodai dažnai nutyli savo žalingus įpročius.

Jaunos moterys ieško šiek tiek vyresnių vyrų, o vyresnės – šiek tiek jaunesnių vyrų. Vyrai dažniausiai ieško jaunesnių partnerių. Ypač vidurio amžiaus krizės metu.

Kai ieško antros pusės, moterys daugiau dėmesio skiria asmeninėms savybėms, tačiau gavusios pirmąjį laišką tampa labai išrankios vyrų grožiui. Vyrai beveik visada atrašo visoms merginoms.

Ir vyrai, ir moterys yra įsitikinę, kad per pirmuosius pasimatymus mokėti turėtų vyrai, tačiau dėl skirtingų priežasčių. Moterys mano, kad vyrai taip parodo rimtus ketinimus, vyrai galvoja, kad taip lengviau merginą suvilioti. Be to, moterys dukart dažniau nei vyrai bijo, kad pasimatymo draugas neturės pinigų už save susimokėti.

Dailiosios lyties atstovės labai liberaliai vertina galimybes patenkinti savo seksualinį apetitą. Du trečdaliai Lietuvos moterų galėtų pasinaudoti priešinga lytimi ir jį paliktų jau ryte.

Meilės infografikas_1 Meilės infografikas_2 Meilės infografikas_3 Meilės infografikas_4 Meilės infografikas_5 Meilės infografikas_6 Meilės infografikas_7

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close