Veiverių T. Žilinsko gimnazijos Jaunųjų miško bičiulių būrelio „Jaunieji miško draugai“ nariai kiekvienais metais organizuoja akciją, kurios metu sodina medelius.
Viskas prasidėjo prieš kelis metus, kai gimnazijos 90-mečio proga būrelio nariai gimnazijai įteikė neįprastą dovaną – prie mokyklos pasodino pušeles ir eglaites, kurios šio metu jau paūgėjusios stiebiasi į saulutę ir puošia aplinką.
VĮ Prienų miškų urėdijos ryšių su visuomene specialistas, JMB veiklos koordinatorius Kastytis Tarasevičius kiekvienais metais parūpina medelių daigelius. Šį pavasarį būrelio nariai sodino pušeles. Veiverių miestelio dirvožemis nėra tinkamas augti spygliuočiams medžiams, todėl anksčiau sodintos pušelės prigijo ne visos. Nutarta šiais metais atsodinti pušeles. Būrelio nariams pasisiūlė talkinti keletas vyresniųjų klasių mokinių. Septintokai noriai ėmėsi darbo. Jauniesiems būrelio nariams buvo smagu stebėti, kaip vyresnieji draugai vikriai dirba. Teko ir patiems atsargiai dėti daigelius į duobės gilumą ir tikėtis, kad niekas netrukdys daigeliams augti. Akcija pavyko. Ji būrelio narius moko stebėti, mylėti ir saugoti gamtą.

Vilija Janulevičienė,
Prienų rajono Veiverių T. Žilinsko gimnazijos
JMB „Jaunieji miško draugai“ vadovė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close