Parama Išlaužo dienos centrui

Labdaros organizacija „Samariečio krepšys“ visą žiemą bendradarbiavo su Išlaužo dienos centru, vedė Biblijos pamokėles vaikams. Kiekvieną penktadienį vaikai laukdavo Linos Beniušienės ir Ditės Bajarskienės, kurios kvietė vaikus į „Šauniąją kelionę“.

Po Velykų Kauno bažnyčia „Tikėjimo žodis“ ir labdaros organizacija „Samariečio krepšys“ surengė velykinį koncertą „Žydintis medis“. Vyko labdaros akcija, kurios metu surinkti pinigai buvo skirti  Išlaužo seniūnijos kaimų bendruomenės Šeimos dienos centrui. Už surinktas lėšas nupirktas televizorius ir stalo žaidimai vaikams.

Dienos centro vaikai, pirmininkė Rasa Žilinskienė ir socialinės pedagogės Aušra Balkūnienė, Gintarė Čiužaite labai dėkoja pastoriui Gabrieliui Lukošiui ir jo šeimai bei Ditei Bajarskienei.

 

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close