„Kalėdų žvaigždė – 2012“

Gruodžio 21 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Šileikų šeimos labdaros ir paramos fondo remiamas konkursas „Kalėdų žvaigždė – 2012“. Prienų ir Birštono krašto jaunieji muzikantai, šokėjai, dramos mylėtojai, drabužių dizaineriai buvo kviečiami dalyvauti konkurse ir kurti „gyvus“ kalėdinius atvirukus Kalėdų tema. Šiais metais spalvingais pasirodymais žiūrovus džiugino ir dėl nominacijų varžėsi šeši ansambliai, duetai ir solistai.

Tradiciniu tapęs konkursas „Kalėdų žvaigždė“, pasak jo organizatorės ir įkvėpėjos bei nenuilstančios daugelio kitų projektų autorės Laimos Šileikienės, išaugo iš projekto „Kalėdų miestas“, kuriam pradžią davė asociacija „Prienų bendruomenė“. Ir štai jau ketvirtus metus iš eilės Šileikų labdaros ir paramos fondas šį konkursą organizuoja kartu su Prienų bendruomene bei jiems talkinančiais partneriais: Prienų rajono savivaldybe ir kultūros ir laisvalaikio centru.

Valandėlę prieš konkursą kultūros centro disko salės holas pakvipo Kalėdomis. Besirenkančius mažuosius ir vyresnius atlikėjus bei juos atlydėjusius mokytojus, tėvelius pasivaišinti ir sušilti kvietė Prienų bendruomenės paruoštas šventinis kalėdinis arbatos stalas.

Šių metų „Kalėdų žvaigždės“ dalyvius sveikino keletas garbių svečių. Tardama sveikinimo žodį konkurso globėja, mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė dėkojo konkurso sumanytojai L. Šleikienei, kurios pasėta idėja, kalėdine šiluma apgaubusi Prienų bendruomenę ir visus talentingus vaikus, yra gyva ir ketvirtus metus keliauja į žmonių širdis. L. Jakinevičienė palinkėjo sėkmės visiems atlikėjams ir ypač mažiesiems artistams, kuriems šis konkursas pirmas, o konkurso idėjos autorei – neblėstančio entuziazmo.

Geru žodžiu pasidalino ir asociacijos „Prienų bendruomenė“ pirmininkė Auksė Grižaitė bei Prienų Kristaus apsireiškimo parapijos kun. vikaras Jonas Jonuška. Vikaras vaikams pasekė pasaką, kurios moralas būtų toks: visos gyvenimo patirtys yra reikalingos ir, kas gyvenime benutiktų, prisiminti reikėtų viena: esame kažkieno mylimi ir gyvename meilėje.

Nuskambėjus „Kalėdų žvaigždė – 2011“ laureatės ir šių metų konkurso vedėjos Mildos Noreikaitės muzikiniam sveikinimui, pasirodymus tęsė ir žiūrovus muzikiniais kūriniais džiugino mažieji atlikėjai: pirmuosius žingsnius žengiančios Prienų meninio lavinimo studijos dainorėliai, vadovaujami Ramunės Liutvynskienės, „Revuonos“ vidurinės mokyklos ansamblis (vadovė R. Liutvynskienė), Birštono vienkiemio darželio-mokyklos kolektyvas (vadovė Lijana Stakauskaitė), Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos Nemuno pradinio ugdymo skyriaus solistas Lukas Barkauskas bei pritariamasis vokalas: Paulina Šaltytė ir Viktorija Siniavskytė (vadovė Lina Suchorukovienė), „Ąžuolo“ progimnazijos solistas Lukas Bartulis bei duetas: Goda Lukoševičiūtė ir Mintarė Bartulytė (mokytoja Raselė Pikalavičienė), Prienų „Žiburio“ gimnazijos solistas Vytautas Trakymas.

Konkurso „Kalėdų žvaigždė – 2012“ dalyvius vertino komisija: pirmininkas – Frederikas Earle, nariai: Jonas Jonuška, Loreta Jakinevičienė, Giedrius Garmus, Auksė Grižaitė. Jie nugalėtojus ir nominantus išrinks bei paskelbs per Prienų bendruomenės Padėkos dieną sausio mėnesį. Visi konkurso dalyviai ir nugalėtojai tuomet bus pagerbti. O prieš Kalėdas konkurso iniciatorė L. Šileikienė dalyviams įteikė mažas kalėdines dovanėles, nepamiršdama padėkoti fondo pagalbininkams ir partneriams už kartu sukurtą jaukią šventinę nuotaiką.

Priminsime, kad konkurso prizinis fondas – 1000 litų. Specialusis Trijų Karalių prizas šiemet bus skiriamas už geriausiai įgyvendintą jaunimo kalėdinį projektą bendruomenėje.

Roma Sinkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close