Gimnazijoje – „Protų kovų“ finalas

Gruodžio 20 d. pagaliau baigėsi ilgiau nei mėnesį trukusios „Protų kovos“ „Žiburio“ gimnazijoje.

                 Nuo lapkričio 8 d. net septynis ketvirtadienius gimnazijoje būrėsi mokiniai ir mokytojai, norėdami išmėginti savo jėgas įvairiausiose srityse. Dalyviai sulaukė klausimų apie muziką, sportą, literatūrą, kiną, geografiją bei matematinių užduočių. Organizatoriai nepamiršo paminėti ir Pasaulinės AIDS dienos, todėl dalyviams teko atsakyti ir į keletą klausimų apie AIDS.

                 Paskutiniojo turo metu dalyviai sulaukė daugiau klausimų. Šįkart jų laukė septyni, o ne penki, etapai. Buvo pateikti ne tik tradiciniai įvairūs klausimai, bet ir reikalaujantys žinių apie Kalėdas bei „Žiburio“ gimnaziją.

Pasibaigus finaliniam turui, dalyvius pradžiugino pasirodęs Kalėdų Senelis, o organizatoriai pakvietė visus pasivaišinti arbata ir sausainiais.  

                 Po septynias savaites trukusių vienuolikos komandų kovų, nugalėtoja tapo komanda „Lituanica“, kurią sudarė gimnazistai Tautvydas Vencius, Greta Aleksynaitė, Silvija Žemaitytė, Gintautas Jankauskas ir istorijos mokytoja Irena Teišerskienė. Visos komandos buvo apdovanotos mokyklos įsteigtais prizais.

 

Karolina Milušauskaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close