Vienuoliktajame partijos Tvarka ir teisingumas kongrese

Gruodžio 15 dieną ,,Le Meridien Villon Resort“ konferencijų centre vyko vienuoliktasis partijos Tvarka ir teisingumas kongresas. Kongrese dalyvavo 32 Prienų ir 4 Birštono skyrių delegatai, svarstyti 25 klausimai.

Partijos pirmininku perrinktas Prezidentas Rolandas Paksas. Patvirtinta 10 pavaduotojų, Prezidiumo narių, 12 Valdybos narių, Drausmės, Kontrolės komisijos, priimta kongreso rezoliucija.

Džiugu, kad partijos pirmininko Rolando Pakso pavaduotoju tapo ir Prienų skyriaus pirmininkas, Seimo narys Vytautas Kamblevičius, į Valdybą išrinkta Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoja, Prienų rajono savivaldybės vicemerė Loreta Jakinevičienė.

Kongreso dalyvius sveikino ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Europarlamento, politinių partijų, ambasadų atstovai, kiti garbingi svečiai.

 

Prienų skyriaus informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close