A. Kubilius – rusiško biliardo veteranų čempionas

Gruodžio 15 d. Vilniuje, biliardo klube „Piramidė“, vyko rusiško biliardo veteranų Lietuvos čempionatas. Čempionate dalyvavęs prienietis Algirdas Kubilius buvo nenugalimas veteranų grupėje ir tapo šalies čempionu.

Rusiško biliardo veteranų Lietuvos čempionato dalyviai varžėsi dviejose veteranų grupėse. Abiejose grupėse dalyvavo po vieną atstovą iš Prienų. Regimantas Jurčiukonis varžėsi pirmojoje grupėje (50-65 m.), kur žaidė 12 žaidėjų), Algirdas Kubilius susirungė vyresniųjų grupėje (65 m. ir vyresni). Šioje grupėje žaidė 10 rusiško biliardo entuziastų.

 R. Jurčiukonis pralaimėjo pogrupio varžybas ir į atkrentamąsias varžybas nepateko, o daugkartinis biliardo čempionatų Lietuvoje ir pasaulyje dalyvis bei aukščiausių apdovanojimų laimėtojas A. Kubilius tapo šio žaidimo šalies veteranų čempionu.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close