Kalėdiniame turnyre nugalėtoja tapo Danutė Urbonavičiūtė

Gruodžio 19 d. pasibaigė Birštono sporto centro organizuojamas kalėdinis šachmatų turnyras. Apdovanoti nugalėtojų atvyko Birštono savivaldybės merės pavaduotojas Juozas Aleksandravičius ir Sporto centro direktorius Saulius Smailys.

Šachmatų treneris Kazys Lukošius pasveikino visus turnyro dalyvius, apžvelgė  rezultatus. Pasak trenerio, turnyras buvo geras, nes net 4 žaidėjus perkėlė į aukštesnę lygą, 3 iš jų tapo prizininkais.

Pirmoje lygoje nugalėtojos vardą ir titulą vėl laimėjo Danutė Urbanavičiūtė, surinkusi 11,5 taško. Labai nedaug, tik puse taško, nuo jos atsiliko Robertas Travkinas, o Kazimieras Senavaitis su 10 taškų užėmė trečiąją vietą.

Antroje lygoje nugalėjo Birštono gimnazijos dvyliktokas Almantas Karpavičius, antras buvo aštuntokas Linas Andriekus, o dvi trečiosios vietos atiteko Kostui Lėckui, kuris sėkmingai perėjo į aukštesnę lygą, ir Jonui Aleknavičiui, kuris po 20 metų pertraukos vėl sėdo prie šachmatų lentos.

Trečioje lygoje pirmosios dvi vietos atiteko mergaitėms: Julijai Zajančkauskaitei (11 taškų) ir Vakarei Stambrauskaitei (10 taškų), o trečioji – Vaidui Paukščiui.

Ketvirtoje lygoje pirmąją vietą laimėjo Brigita Norkutė, antrąją – Matas Černevičius, o trečiąją – jo vyresnysis brolis Mykolas.

Kalėdiniame turnyre iš pradžių dalyvavo 11 šeimų. Tačiau vėliau šiek tiek nubyrėjo ir liko tik ištvermingiausieji. Nugalėtoja vėl tapo Černevičių šeima, surinkusi 12,4 taško, antrojoje vietoje liko Norkų šeima, trečiojoje – Andriekai.

Atkakliausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas ir gavo prizą Vilius Tankevičius, o jauniausio dalyvio titulą pelnė Tauras Stambrauskas.

Šis turnyras buvo kalėdinis. Nors šachmatininkai Kalėdų Senelio ir nesulaukė, bet gavo jo sveikinimą ir maišą dovanų. Atsiimant dovanėlę reikėjo padeklamuoti eilėraštį, tačiau vyresniesiems nepavyko prisiminti jokio posmelio. Visgi mažasis turnyro dalyvis darželinukas Tauras pasirodė ne iš kelmo spirtas – padeklamavo gražų eilėraštuką. Gal ir šachmatininkas bus geras.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close