„Pyragų dieną“ – vaišinosi ir aukojo

Lapkričio 6-ąją daugybė Lietuvos žmonių šventė „Pyragų dieną“. Ši diena – tai TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta iniciatyva, kai visi įmonių ir įstaigų vadovai, darbuotojai, moksleiviai, studentai ir tiesiog geros valios žmonės kviečiami iškepti pyragą, atsinešti į biurą, už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti šių metų „Išsipildymo akcijai“.

„Išsipildymo akcija 2015“ – jau tryliktus metus TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas didžiausias paramos projektas Lietuvoje. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti mažiesiems herojams – vaikams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba, taip pat – kitokia pagalba, galinti padėti ne vienam, o daugeliui sergančių vaikų.

Šiai gražiai TV3 ir SEB banko iniciatyvai neliko abejinga Prienuose, J. Brundzos g. 6 įsikūrusi UAB „Broileta“, maisto prekių krautuvėlė, į akciją įsijungusi praėjusiais metais. Kaip sakė krautuvėlės vedėja Vaida Kleinauskienė, kolektyvą sujaudino mažojo Luko istorija, todėl moterys nusprendė prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ ir organizuoti „Pyragų dieną“, kurios metu paaukotos lėšos buvo pervestos Luko gydymui.

Už dalyvavimą „Išsipildymo akcijoje“ kolektyvas pelnė padėkos raštą, kurį laiko garbingoje vietoje, tačiau ne jis yra svarbiausia. Krautuvėlės darbuotojos džiaugėsi, kad „Pyragų diena“ mūsų šalyje yra tapusi gražia tradicija, kad akcija kasmet suburia didelius ir mažus ypač kilniai misijai. Jos pastebėjo, kad „Pyragų dienos“ metu žmonės stengiasi ne tik pagelbėti likimo nuskriaustiesiems, bet ir nori paragauti įvairiausių neragautų gardėsių, sužinoti įdomių receptų.

Šiais metais „Pyragų dienos“ akcijoje dalyvavo dar daugiau prieniečių: nuo pasiturinčių iki sunkiai gyvenančių, nuo vaikų iki senjorų. Jei 2014 m. akcijos metu buvo surinkta per 200 litų, tai šiais metais – vos ne trigubai: daugiau kaip 150 eurų – tiek paaukojo geros valios žmonės, o lėšos jau pervestos „Išsipildymo akcijai“.

DSCN0080

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close