Šiaulių banko Birštono skyrius šventė dvigubą šventę

Pats lietuviškiausias ir vienas didžiausių Lietuvoje Šiaulių bankas šiemet švenčia savo veiklos 20-metį. Šio banko Birštono skyrius gruodžio 13 d. šventė dvigubą šventę – savo veiklos kurorte dešimtmetį ir įkurtuves naujose, erdviose ir moderniose patalpose Druskupio g. Nr. 1.

Į iškilmes atvyko Šiaulių banko valdybos pirmininkas Algirdas Butkus, administracijos vadovas Andrius Žiugžda, pavaduotoja Daiva Kiburienė, stebėtojų tarybos pirmininkas Arvydas Salda, Kauno regiono vadovas Mindaugas Plečkaitis. Simbolinę juostelę perkirpti buvo patikėta Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei ir Šiaulių banko valdybos pirmininkui A. Butkui. Birštono parapijos klebonas monsinjoras pasveikino su įkurtuvėmis ir pašventino patalpas.

Po oficialaus Birštono banko skyriaus atidarymo renginys vyko Birštono kultūros centre. Skyriaus vadovė Ona Lubauskaitė pasidžiaugė banko dešimties metų darbo rezultatais, padėkojo valdybos pirmininkui už paramą, dėmesį bei padrąsinimą. Apžvelgdama praėjusius metus, ji paminėjo, kad dirbti pradėjo turėdami 316 privačių klientų ir 34 verslo atstovus. Šiuo metu Šiaulių banko skyrius turi 1 537 privačius ir 121 verslo klientą, indėlių portfelis sudaro 29 milijonus, o paskolų – 9, išduota 900 mokėjimo kortelių. O. Lubauskaitė padėkojo A. Butkui už naujas patalpas, savivaldybės merei ir administracijos direktoriui V. Revuckui – už supratimą ir palaikymą, o klientams už tai, kad jie yra sėkmės garantas. Padėkos žodžių sulaukė ir visas darbo kolektyvas: Raselė, Valerija, Irena, Sandra ir Linas, bendromis jėgomis siekiantys rezultatų, kokybiškesnio aptarnavimo.

Birštono skyriaus klientų aptarnavimo vadovę ir darbuotojus sveikino A. Butkus, linkėdamas, kad atidarymo metu jo per petį mestos monetos į banko kasą  atneštų sėkmę ir pritrauktų pinigus.

Banko administracijos vadovas A. Žiugžda susirinkusiuosius supažindino su svarbiausiomis banko veiklos gairėmis, datomis ir pasiekimais per veiklos dvidešimtmetį.

Savo ypatingiems klientams Birštono banko klientų aptarnavimo skyrius įsteigė garbius apdovanojimus ir staigmenas – siurprizus. Jie buvo įteikti ilgamečiams klientams ir partneriams. Birštono savivaldybei apdovanojimą įteikė A. Butkus, UAB „Mineraliniai vandenys ir Ko“ direktoriui Valentinui Lukoševičiui – A. Žiugžda, VšĮ „Birštono Tulpė“ atstovui klebonui monsinjorui J. Dalinevičiui – D. Kiburienė,  sanatorijos „Versmė“ direktoriui Antanui Daniui – A. Salda. Ūkininkams Jonui ir Joanai Petravičiams rankas spaudė Kauno regiono skyriaus vadovas Mindaugas Plečkaitis.

Vėliau Šiaulių banko Birštono klientų aptarnavimo skyriaus vadovė O. Lubauskaitė priėmė šventinius svečių sveikinimus. Sveikinimo žodį tarė Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė:

– Labai džiugu Birštono skyrių sveikinti su dvigubu jubiliejumi, o Šiaulių banko administraciją su dvidešimtmečiu. Mūsų savivaldybės įstaigos pasitiki vadove O. Lubauskaite ir  lietuviškiausiu Šiaulių banku. Taip pat dėkojame už suteikiamą informaciją, nuoširdumą, o Šiaulių banko vadovams – už daromas investicijas Birštone. Linkime, kad banke netrūktų nei pinigų, nei šypsenų.

Gražios šventės proga banko darbuotojus sveikino Seimo nario Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė, linkėdama sėkmingo bendradarbiavimo ir gerų bei šiltų santykių.

Su dviguba švente banko skyriaus vadovę ir darbuotojus sveikino Birštono savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovai, visuomeninių organizacijų atstovai, taip pat atvykęs į šventę Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas.

O. Lubauskaitė tą vakarą išgirdo daug gražių žodžių. Ji buvo įvertinta kaip gera, sumani ir kūrybiška vadovė, sugebanti suburti kolektyvą naujiems iššūkiams ir uždaviniams, sunkiu laiku tvirtai laikytis savo pozicijų ir neprarasti klientų pasitikėjimo.

Šventės dalyviams turiningą koncertinę programą padovanojo birštonietė dainininkė Laura Budreckytė, gimnazistai Giedrė ir Dovydas bei Prienų „Žiburio“ gimnazijos ansamblis, vadovaujamas Romos Ruočkienės.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close