Neišdildomi įspūdžiai Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate

Spalio 29-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai pakvietė būrelį Pakuonio pagrindinės mokyklos moksleivių aplankyti Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Vaikai Saugaus eismo klasėje įdėmiai klausėsi Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės vyresniojo specialisto Ramūno Petrušio. Pareigūnas kalbėjo apie saugumą automobilyje ir kelyje, priminė, kaip teisingai pereiti gatvę, nešioti atšvaitus. Vėliau mokiniai atliko praktinę užduotį, kurios metu turėjo teisingai pereiti pėsčiųjų perėją nereguliuojamoje ir reguliuojamoje sankryžoje. Visiems eismo dalyviams vyresnysis specialistas Ramūnas Petrušis įteikė Lietuvos policijos bičiulio Amsio pažymėjimus. Vaikai pasirašė pažymėjimuose, kad pasižada visada laikytis Kelių eismo taisyklių.

Patrulių kuopos vadas Simonas Baltrušaitis supažindino su Patrulių kuopos darbo specifika, parodė specialiąsias priemones, tarnybines transporto priemones. Vaikai noriai matavosi neperšaunamas liemenes, šalmus, kilnojo skydus.

Didžiausią įspūdį mažiesiems bičiuliams paliko apsilankymas kinologų grupėje. Kinologas Eimantas Seneka papasakojo, kaip policijos šunys priimami į tarnybą, kaip jie mokomi įvairių komandų. Su ypatingu susidomėjimu vaikai stebėjo, kaip tarnybinis šuo jie atlieka įvairias komandas, ieško paslėptų įvairių daiktų.

  Vaikams teko puiki galimybė – apžiūrėti muziejuje esančius įvairius eksponatus. Pasak komunikacijos grupės specialistės Vijos Kudzienės, daiktai surinkti iš sulaikytų asmenų. Moksleiviai nepaliaudami klausė, iš kur atkeliavo vienas ar kitas eksponatas, apžiūrėjo girtų piliečių tramdymo kėdę, pirmuosius mobiliojo ryšio telefonus, beisbolo lazdas, savadarbius šautuvus ir kitus ginklus.

Tikimės, kad per šią išvyką patirti įspūdžiai, įgytos žinios padės mažiesiems eismo dalyviams išvengti skaudžių nelaimių kelyje.

 Isvyka į Alytaus AVPK

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close