Rytą atsibudo saulutės Spindulėlis ir žiūri – ant tvorų, žolės, ant medžių šakų ir šakelių kabo mažesni ar didesni lietaus lašai ir lašeliai. Keliauja toliau. Žvilgt – miško aikštelė pilna grybų, pelkė – spanguolių, tik raudonuoja. Keliaudamas toliau Spindulėlis žvilgtelėjo į daržą ir didžiai nustebo: visos daržovės užaugo, savo spalva, skoniu vilioja. Apsidžiaugė Spindulėlis ir nutarė keliauti į miestą. Ir ką gi jis mato? Ogi Birštono darželio-lopšelio „Vyturėlis“ kiemas pilnas vaikučių, apsiavusių guminiais batais, rankose laikančių įvairiaspalvius skėčius. Vyksta Rudenėlio šventė. Su vaikais šoka, dainuoja pats Rudenėlis (auklėtoja Angelė Sadauskienė) ir jo draugė Skruzdėlytė (pedagogė Danutė Adamonienė). Jiems talkina meninio ugdymo pedagogė Janina Budrevičienė. Skamba linksmos dainelės apie lietutį, lietaus nykštukus, kurie kaip tik tuo metu vaikščiojo po darželio stogą. Daineles keitė įvairūs šokiai su skėčiais, žaidimai. Po linksmo šokio „Letkis“ saulės Spindulėlis džiaugėsi Skėčių ir guminių batų paradu aplink darželį. Parado priekyje žingsniavo direktorė Vitalija Adamonienė ir Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė. Parado dalyviai stabtelėjo pasigrožėti vaikų ir auklėtojų sukurtu floristikos darbu „Banginukas“.

Šventei baigiantis Rudenėlis išdalino visoms grupėms dovanas – po maišą saldžių gardžių grybų.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Birštono vaikų-lopšelio darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Adamonienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close