„Vaistažolių kraitelė“ įvertinta antrąja vieta

Gruodžio 7-9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO, vyko XXXIII-asis tarptautinis floristų konkursas „Žiemos puokštė 2012“, kuriame dalyvavo ir Birštono gimnazijos  moksleivės, vadovaujamos mokytojų Vedos Martinaitienės ir Nijolės Juozaitienės.

 

 Tik įžengusios į rūmus, pajutome Kalėdų dvelksmą, nes čia buvo daugybė  įdomių darbų, puokščių ir kompozicijų žiemos ir Kalėdų tema. Konkurse dalyvavo 100 mokinių iš 30 Lietuvos mokyklų, besimokančių floristikos meno ir profesionalų. Mokiniai varžėsi trijose amžiaus grupėse: C grupėje – 1-7 kl., B grupėje – 8-12 kl. ir A grupėje – verslo mokyklų mokiniai.

Parengę savo kūrinių ekspoziciją, ėjome darbuotis kalėdinėse dirbtuvėse, dalyvavome Ikebanos mokymuose, susipažinome su kitų darbais, pirkome dovanėlių namiškiams ir draugams

Septintokė Milena Kovalenkaitė laimėjo II vietą už „Vaistažolių kraitelę“, kurią padarė iš lapų, o vidų papuošė šermukšniais ir kitomis gėrybėmis.

Mūsų sukurti darbai mažai kuo skyrėsi nuo nugalėtojų ir gražiai atstovavo mūsų gimnazijai šiame dideliame renginyje.

Dėkojame mūsų mokytojoms bei vairuotojui Algimantui už nuoširdžią pagalbą. Šventės jau arti, o mūsų sukurti darbai, į kuriuos įdėta daug širdies, tikrai džiugins visus.

 

Agnė Grigonytė,

 Birštono gimnazijos mokinė, konkurso dalyvė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close