Inovacijų dienos bibliotekoje. Bankas – kišenėje

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, įgyvendindama projektą „Įnovatyvių elektroninių paslaugų sklaida Prienų rajone“, organizuoja INOVACIJŲ DIENAS BIBLIOTEKOJE. Spalio 29 d. vykusi INOVACIJŲ DIENA buvo skirta elektroninėms bankų paslaugoms. Su bibliotekos lankytojais susitiko DNB banko plėtros vadovas Henrikas Aleksa , kuris supažindino ne tik su banko teikiamomis paslaugomis, bet ir su galimybe šias paslaugas gauti naudojantis mobiliaisiais įrenginiais – planšetiniais kompiuteriais ar mobiliaisiais telefonais. Bibliotekos darbuotojai lankytojus informavo, kad bibliotekoje galima naudotis ne tik vieša interneto prieiga, bet ir išmokti naudotis projekto lėšomis įsigytais planšetiniais kompiuteriais.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

 IMG_0161

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close