Meno #reanimacija pristato: „Meno sanatorija Birštono bibliotekoje“

Meninė intervencija vietos bendruomenei, kurios metu reabilituosimės menu – per muziką, humorą ir atvirą bendravimą pažinsime, kodėl žmonių bendravimas yra viena brangiausių mūsų vertybių ir kaip menas gali reanimuoti bendruomenę naujam gyvenimui.

Po Jurgio meno #reanimacijos pasveiksta visi, niekas nebeserga!

 

 

Spalio 28 d., trečiadienis

 

13–15 val. menjo #renimacijos komanda dirbs sanatorijose „Eglė“ ir „Tulpės”.

Šioje dalyje laisvai gali dalyvauti ir vietos bendruomenės nariai, tik savo atvykimu į sanatorijas turi pasirūpinti patys. Galėsite gyvai pamatyti, kaip vyksta meninė #reanimacija čia ir dabar.

 

15–16 val. neformalus bendravimas su #renimacijos komanda Birštono bibliotekoje, #reanimacijos sanatorijose aptarimas.

 

16–17 val. kūrybinis Jurgio seminaras jaunimui ir sanatorijų darbuotojams.

 

17 val. finalinė meninė intervencija-koncertas Birštono bibliotekoje.

 

17.45 val. – renginio pabaiga.

didziulis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close