Raudondvario dvaro menėse skambėjo ir birštoniečių balsai

Penktadienio vakarą Raudondvario dvare vyko grupės „Subtilu-Z“ koncertas-socialinė akcija „Dovana brangiausiems – PABŪKIME KARTU“. Jos idėja ir mintis, kad didmiesčiuose gyvenantis jaunimas sugrįžtų pas savo vyresnio amžiaus artimuosius, gyvenančius regionuose, pasikviestų juos į gražią aplinką, pavyzdžiui, į dvarus, ir kartu pasiklausytų „Subtilu-Z“ muzikos. Projektas vykdomas dvaruose, o prie jo prisijungia ir muzikos bei meno mokyklų, tarp jų ir Birštono meno mokyklos, moksleiviai. Grupė vykdo edukacinį turą regionų muzikos mokyklose su švietėjiška akcija „Pabūk mūsų kailyje“. Muzikantai pasakoja apie muzikinius ieškojimus, dalinasi atlikėjų patirtimi, veda muzikines pamokas (akordeono, birbynės, mušamųjų), pataria, kaip organizuoti kolektyvinį darbą bei muzikuoja kartu. Šios akcijos kulminacija – moksleivių kelių kūrinių atlikimas kartu su „Subtilu-Z“ grupe dvaruose.

12132407_1183885068295581_7042655618115200319_o

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close