Prieniečiui nusišypsojo sėkmė

Sekmadienio vakarą televizijos TV3 kanalu rodytoje televizinio muzikos talentų konkurso „X Faktorius“ laidoje nuskambėjo ir Prienų vardas. Čia, po papildomos atrankosPrienuose, į konkursą patekęs prienietis Lukas Bartulis pavergė komisijos bei publikos simpatijas ir gavo galimybę konkurse dalyvauti toliau. Lukas Bartulis, įvairius renginius pagyvinantis savo dainomis bei grojimu, Prienų krašto gyventojams jau gerai pažįstamas. Jo gabumus įvertino ir jau trečią sezoną vykstančio konkurso „X Faktorius“ teisėjai Saulius Urbonavičius (Samas), Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė (Jazzu). Lukas mokosi Prienų „Žiburio“ gimnazijoje, meninius gebėjimus lavina Prienų meno mokykloje.

DSC_3138

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close